Hodinky Garmin Fénix 3 Šedé

Dočasne nedostupný
Mrzí nás to, ale Hodinky Garmin Fénix 3 Šedé nie je aktuálne dostupný.
Dizajn pre bežné nosenie i športové aktivity

Športové hodinky GARMIN fénix 3 majú prepracovaný dizajn, vďaka ktorému sú ideálne na bežné nosenie ako aj na nosenie počas vašich športových aktivít. Elegantný dizajn hodiniek je ideálny aj na bežné nosenie a tak nebudete potrebovať dvoje hodinky. Hodinky majú prispôsobený veľký farebný displej, ktorý zobrazuje čas v digitálnej i analógovej forme. Príjemné nosenie umožňujú voľné pánty a klasický okrúhly dizajn. Ich telo je odolné a spodná časť je vyrobená z extra silného plastu vystuženého vláknami. Vybavené sú krytom z tmavej ocele, vypuklým sklíčkom. Li-Ion batéria vydrží na jedno nabitie v režime hodiniek až do 6 týždnov, v režime GPS 16 až 50 hodín podla intenzity používania. Hodinky sa dajú spárovať samozrejme aj s telefónom, kde vám následne budú zobrazovať všetky notifikácie.

Beh

Športové hodinky GARMIN fénix 3 vám ponúknu kompletné informácie o vašom behu a všetko potrebné k navigácii vašej trasy. Presné dáta získate vďaka GPS a GLONASS. K dispozícii sú aj funkcie ako Auto Climb/Run. Pri zapnutom móde UltraTrack sa výdrž batérie s GPS predĺži až na 50 hodín. Hodinky ponúkajú všetky pokročilé tréningové funkcie, vďaka čomu získate pocit, akoby ste behali s osobným trénerom. Športové hodinky vám prezradia veľa informácií o vašej aktuálnej forme a možných výkonoch na pretekoch. Všetky potrebné informácie sú k dispozícii v aplikácií Garmin Connect mobile, alebo ich môžete rovno ukladať, analyzovať a zdieľať.."

Triatlon

Športové hodinky GARMIN fénix 3 sú ideálne aj na použitie pri triatlone, vďaka ich pokročilým funkciám, ktoré vám pomôžu zefektívniť váš tréning. Či už budete trénovať vo vode alebo na suchu, hodinky vám ponúknu všetky potrebné informácie. Ich prevedenie je navyše odolné voči vode do hĺbky 100 metrov.
Zariadenie
konštrukcia hodinky / odolné do 10 ATM
Displej
veľkosť 1,2"
typ LCD
Batéria
výdrž 6 týždňov v režime hodiniek / až 50 hodín počas behu
Pripojitelnosť
GPS