Motorola E6 Plus sklo + čierne gumené puzdro

Gumené puzdro a tvrdené sklo pre Motorola E6 Plus

  • Gumené puzdro v elegantnom matnom prevedení chráni boky a zadnú časť telefónu Moto E6 Plus pred poškodením a každodenným opotrebením. Po jeho nasadení máte všetky jeho funkcie plne dostupné bez akýchkoľvek obmedzení. Zachovajte nezmenený vzhľad a tým aj hodnotu telefónu, s týmto puzdrom je to úplne jednoduché.
  • Tvrdené ochranné sklo určené pre Motorolu E6 Plus je vyrobené vo verzii Clear. Má lepidlo rovnomerne nanesené na celú plochu jeho zadnej časti, preto dokonale priľne na povrch displeja. Jeho použitím zabránite poškodeniu i opotrebeniu displeja. Tvarovo je ochranné sklo dokonale prispôsobené zariadeinu, neprekrýva dôležité súčasti potrebné pre jeho bezproblémové fungovanie.

Zmena fakturačného profilu

Vaše vybrané telefónne číslo patrí pod iný fakturačný profil, pod ktorým ste prihlásený. Celkový bonus na zariadenie sa môže odlišovať.

Bonus na zariadenia

Výška bonusu je vypočítaná ako rozdiel mesačných platieb a bonusov na zariadenia, ktoré máte k dispozícii v rámci jednej faktúry.

Neviete sa rozhodnúť? Zavoláme Vám!

Nechajte nám číslo, zavoláme vám a pomôžeme s výberom.

+421

Kliknutím na tlačidlo "Zavolajte mi" súhlasím so spracovaním vyššie uvedených osobných údajov na marketingové účely a potvrdzujem, že mám viac ako 16 rokov.

Nechajte nám kontakt

+421


Sivá čistiaca utierka 15x20cm

Modrý za 22 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Handrička s karabínkou Modrá (O2 SK)

Modrý za 22 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

PanzerGlass - Čistiaci roztok SPRAY Twice A Day, 30 ml

Modrý za 22 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Čistič obrazovky 2v1 Čierny

Modrý za 22 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac