Konzola Nintendo Switch Neon + Splatoon 2 + Super Mario Odyssey

Dočasne nedostupný
Mrzí nás to, ale Konzola Nintendo Switch Neon + Splatoon 2 + Super Mario Odyssey nie je aktuálne dostupný.
Nintendo Switch je hybridná konzola, ktorá bola doteraz známa iba ako Nintendo NX. Jej súčasťou je konzola Switch, dokovacia stanica pre Switch a ovládače Joy-Con. Konzola Switch disponuje 4GB RAM a internou pamäťou 32 GB.
Hlavnou časťou tohto herného systému je konzola Switch, nabíjaná batériou, monitor, ktorý zahŕňa LCD displej, 3.5 mm audio jack a odklápateľný stojan na jeho podoprenie. Konzola má na stranách vodiace drážky, do ktorých sa dajú nasunúť ovládače Joy-Con. Konzola obsahuje slot na herné karty.

Systém Joy-Con obsahuje dva menšie ovládače, ktoré sú označené "L" a "R". Obsahuje aj časť na držanie, do ktorej sa pripoja a ktorá pripomína klasický herný ovládač na aký ste zvyknutý. Malé ovládače môžu byť pripojené na bočné strany konzoly, môžu byť použité separátne v každej ruke, pripojené k časti na držanie, čím vytvoria poriadny herný ovládač, alebo môžu byť použité samostatne pre dvoch hráčov. Switch bude podporovať hranie multiplayer rôznymi spôsobmi, napríklad za využitia dvoch originálnych ovládačov zo Switch systémov, si budú môcť zahrať až štyria hráči.

V balení sú 2 hry: Splatoon 2 + Super Mario Odyssey

Zariadenie
názov / model Nintendo Switch Neon
Displej
veľkosť 6,2"
rozlíšenie 1280 × 720 px
Batéria
typ / kapacita - / 4310 mAh
výdrž až 6 hod.
Pamäť
vnútorná pamäť 32 GB
pamäťová karta áno / microSDHC/SDXC až do 2 TB

Konzola PlayStation 4 PRO 1TB Čierna

Platinový O2 Paušál za 51 € mesačne a 2 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Xiaomi Mi Scooter 2 Čierny

Platinový O2 Paušál za 52 € mesačne a 2 € pri prevzatí

Zobraziť viac