Samsung Galaxy A7 DUOS Modrý

6" 24.0 MPx + 5.0 MPx + 8.0 MPx
Dočasne nedostupný
Mrzí nás to, ale Samsung Galaxy A7 DUOS Modrý nie je aktuálne dostupný.

Trikrát viac zábavy

Galaxy A7 od spoločnosti Samsung disponuje trojitým fotoaparátom a ďalšími šikovnými funkciami, na ktoré sa môžete obrátiť pri zábave, ale aj pri práci. Vďaka širokouhlému a ultraširokouhlému objektívu môžete zachytiť všetky životné momenty v ich plnej kráse.

Perfektne realistické zábery

Doprajte si ešte širší pohľad na svet. Smartfón Galaxy A7 je vybavený technológiou, vďaka ktorej zachytíte všetko okolo vás. Trojitý fotoaparát využíva kombináciu 77° a 120° širokých objektívov, aby dosiahol tie najlepšie výsledky. Vaše fotografie tak budú viac než len výsekom reality. Svet v nich totiž bude zachytený so všetkým detailami. K ešte lepším obrázkom prispejú aj inteligentné funkcie vyváženia bielej, nastavenia jasu či saturácie a možnosť vybrať si z 19 prednastavených módov pre čo najlepšie vyznenie vašich snímok.

Nezáleží na okolnostiach

Umožnite vašim záberom dýchať. Dodajte im potrebnú hĺbku. Smartfón Galaxy A7 od spoločnosti Samsung disponuje hlavným 24Mpx objektívom, ktorý dopĺňa ďalšia dvojica 5Mpx a 8Mpx objektívov. Vďaka nimi budete mať vaše zábery pod totálnou kontrolou, ktorá vám zabezpečí sa zamerať na to najdôležitejšie, čo sa pred vami odohráva. A nezáleží na momentálnej svetelnosti. Zadný trojitý fotoaparát sa vyznačuje nízkou clonou, ktorá umožní tvorbu skvelých fotografií aj v tmavších priestoroch.

Ohúrte sami seba

Dodajte si trochu sebavedomia. Odfoťte si dokonalý autoportrét, ktorý budete potom hrdo zdieľať so svojimi najbližšími. Funkcia Pro-lightning vám umožní vybaviť vašu selfie perfektným profesionálnym osvetlením. Pre ďalšie vylepšenie záberov je tu tiež riešenie Smart Beauty, ktoré prostredníctvom sofistikovanej technológie rozpoznania tváre zvýrazní vaše najzaujímavejšie rysy.

Lahôdka pre oči

Užívajte si zábavu či prácu s fantastickým spoločníkom Galaxy A7 od spoločnosti Samsung. Jeho úžasný 6,0-palcový Full HD+ Super AMOLED Infinity displej je zárukou dychberúceho vizuálneho zážitku. Ponúkne vám totiž obraz s perfektným kontrastom, jasom a farebnou dynamikou. Skrátka, sledované videá ožijú priamo pred vašimi očami. Galaxy A7 je však užitočný, aj keď práve nie je v plnom chode. Aj pri nečinnosti vám totiž funkcia Always On Display môže neustále zobrazovať dôležité informácie. Či už to je aktuálny čas či predpoveď počasia alebo prichádzajúce notifikácie.

Kombinácia odolnosti a štýlu

Vyťažte čo najviac z pohodlnej manipulácie zariadenia Galaxy A7 od spoločnosti Samsung. Jeho dizajn umožňuje jednoduché uchytenie, inteligentný senzor odtlačkov prstov zase zabezpečí šikovné ovládanie. Navyše je jeho prevedenie perfektne štýlové. A špičkové 2.5D sklo na zadnej strane smartfónu poskytuje okrem elegancie aj skvelú odolnosť.

Pohodlná ochrana telefónu a citlivých súborov

Rozpoznanie tváre, rýchla a presná čítačka odtlačkov prstov. Galaxy A7 ponúka pri odomykaní oveľa viac možností než len tradičné heslá či gestá. Čítačku navyše využijete tiež pri prihlasovaní k vybraným webovým stránkam alebo aplikáciám. Hodiť sa vám určite bude tiež Zabezpečený priečinok, do ktorého máte prístup len vy. Umiestniť doň môžete napríklad fotky alebo dokumenty, ktoré nemajú v nepovolaných rukách čo robiť.

Zvuk, aký poznáte z kín

Zažite doposiaľ nepoznanú úroveň multimediálnych zážitkov. Popri skvelom obraze Infinity displeja ponúka Galaxy A7 neuveriteľné prevedenie zvuku, ktoré poteší každého milovníka kvalitného audia. Smartfón je totiž vybavený technológiou Dolby Atmos, ktorá ponúka dokonalú priestorovú reprodukciu zvuku. Pri pozeraní videí sa tak budete môcť skutočne ponoriť do sledovaného obsahu a vžiť sa do zobrazovanej reality. Alebo si vypočuť svoju obľúbenú hudbu aj s tými najjemnejšími detailami.

Oddelená správa viacerých účtov

Vyťažte z používania telefónu ešte viac. Galaxy A7 poskytuje až dva sloty na SIM kartu, vďaka čomu môžete oddelene spravovať dva rôzne účty. Popritom ešte môžete využiť ďalší slot na microSD kartu. Pri jej použití máte možnosť rozšíriť pamäť telefóna o ďalších 512 GB a naplno si užívať súbory rôznorodého charakteru. A dokonalé vyváženie pracovného a súkromného života zažijete so šikovným riešením Dual Messenger. Umožní vám spravovať dva rozličné chatovacie účty separátne a rozdeliť tak vašu komunikáciu s kolegami a priateľmi.

Okamžité pripojenie k Wi-Fi

Prehliadanie internetu na rôznych miestach nikdy nebolo jednoduchšie. Samsung A7 vie totiž šikovne pracovať s históriou Wi-Fi pripojení. To znamená, že ak sa znova vyskytnete na mieste, kde ste v minulosti používali Wi-Fi, smartfón vás automaticky k príslušnej sieti pripojí a vy tak budete môcť okamžite využívať internet. A keď už Wi-Fi nebude na dosah, telefón ju jednoducho vypne.

Zariadenie
názov / model Samsung Galaxy A7
rozmery 159,8 x 76,8 x 7,5 mm
hmotnosť 168 g
počet SIM / formát 2 / nano
konštrukcia klasická s dotykovým displejom
Fingerprint
obsah balenia telefón, nabíjačka, dátový kábel, dokumenty, slúchadlá
Displej
veľkosť 6"
typ Super AMOLED
rozlíšenie 2220 × 1080 px
Batéria
typ / kapacita Li - Pol / 3300 mAh
výdrž Doba prehrávania videa - až do 17 hod.
Foto
zadná kamera 24.0 MPx + 5.0 MPx + 8.0 MPx
blesk
zadná kamera video áno / Full HD
predná kamera 24 MPx
Platforma
operačný systém Android 8.0
frekvencia procesora 4 x 2,2 GHz + 4 x 1,6 GHz
počet jadier procesora 8
Pripojitelnosť
dáta 2G / 3G / 4G
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac 2.4G + 5 GHz, VHT80
BlueTooth
NFC
IrDA -
GPS
Pamäť
vnútorná pamäť 64 GB
RAM 4 GB
pamäťová karta áno / microSD max 512 GB

Huawei Mate 20 Lite Modrý

Platinový O2 Paušál za 45 € mesačne a 2 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Xiaomi POCOPHONE F1 128GB Modrý

Platinový O2 Paušál za 47 € mesačne a 2 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Honor Play 64GB Fialový

Platinový O2 Paušál za 46 € mesačne a 2 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Honor 20 Lite Čierny

Platinový O2 Paušál za 45 € mesačne a 2 € pri prevzatí

Zobraziť viac