Samsung Galaxy Tab S5e (64GB) LTE

10.5" 13 MPx
Konečne tu je tablet, ktorý je nielen prepracovaný navonok, ale má aj nabitú výbavu. Je elegantný, tenký a ľahký. Displej má neuveriteľné farby a zvuk je neopísateľný. To je ale len začiatok! Okrem toho ponúka plno užitočných funkcií, na ktoré si veľmi rýchlo zvyknete, asistenta Bixby, ktorý dokáže ovládať domáce spotrebiče, možnosť zdieľania fotografií či poznámok so svojimi priateľmi a prepracované zabezpečenia tabletu. Dlhá životnosť batérie a možnosť pridania pamäťovej karty je tak už len čerešničkou na torte.


Rámčeky sú tak úzke, ako je to len možné, aby vám nebránili vo výhľade na obrazovku. Naviac je celý tablet naozaj tenký a ľahký - váži len 400 gramov, takže ho môžete brať všade so sebou. Vďaka hrúbke len 5,5 milimetrov sa vám s ním bude pohodlne manipulovať. Aj dlhodobé držanie počas sledovania filmov alebo hranie hier bude príjemné.

Vďaka prostrediu One UI sa telefón sám stará o to, aby vás neobťažovali zbytočnosti. Vždy vyberie obsah, ktorý je pre vás v danú chvíľu najrelevantnejší. Používanie je teda ešte prehľadnejšie a intuitívnejšie a navyše vďaka tomuto vylepšeniu ušetríte čas hľadaním a preberaním množstvom nepotrebných informácií.

Už vás nebaví stále myslieť na to, či ste poslali rodičom, priateľom i súrodencom všetky fotografie z výletu, ako ste sľúbili? Nechcete všetkým neustále pripomínať, ktorý deň bude vaša oslava narodenín? V Samsungu sú o krok napred, a preto prišli s funkciou Family Share. Vďaka nej môžete prepojiť svoje najbližšie a zdieľať s nimi fotografie, upomienky, poznámky alebo udalosti v kalendári.

Zariadenie
názov / model Samsung Galaxy Tab S5e 10.5 / SM-T725NZ
rozmery 245.0 x 160.0 x 5.5 mm
hmotnosť 400 g
počet SIM / formát 1 / nanoSIM
konštrukcia klasická s dotykovým displejom
Fingerprint
vodeodolnosť -
obsah balenia tablet, nabíjačka, dokumenty
Displej
veľkosť 10.5"
typ Super AMOLED
rozlíšenie 2560 x 1600 px
Batéria
typ / kapacita Li-ion / 7040 mAh
výdrž výrobca neuvádza
Foto
zadná kamera 13 MPx
blesk -
zadná kamera video 2160p@30fps
predná kamera 8 MPx
Platforma
operačný systém Android 9.0 (Pie)
frekvencia procesora 2 x 2.0 GHz + 6 x 1.7 GHz
počet jadier procesora 8
Pripojitelnosť
dáta GSM / HSPA / LTE
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot
BlueTooth 5.0
NFC -
IrDA -
GPS
Pamäť
vnútorná pamäť 64 GB
RAM 4 GB
pamäťová karta áno / microSD max 512 GB

Neviete sa rozhodnúť? Zavoláme Vám!

Nechajte nám číslo, zavoláme vám a pomôžeme s výberom.

+421

Kliknutím na tlačidlo "Zavolajte mi" súhlasím so spracovaním vyššie uvedených osobných údajov na marketingové účely a potvrdzujem, že mám viac ako 16 rokov.

Nechajte nám kontakt

+421