Samsung Galaxy Watch Active2 44mm Čierne

Exkluzívne výnimočný dizajn športových hodiniek okamžite zaujme každého používateľa. Spoločnosť Samsung vsadila na klasický kompaktný a jednoduchý dizajn náramkových hodiniek so športovým nádychom. Ľahko vymeniteľný ciferník a náramky vám poskytujú možnosť vytvorenia si hodiniek podľa vášho vkusu.

Samsung hodinky vám ponúkajú veľmi širokú ponuku vybavenia. Množstvo funkcií, ktorými sú vybavené ponúkajú celistvý prehľad o vami vykonaných aktivitách a nazbierané údaje sa zobrazujú na dokonale ostrom a čitateľnom displeji s rozlíšením 360 x 360 px.

Tieto hodinky nikdy nespia. Naopak ich spracovanie a prevedenie neuberá na pohodlnosti, a preto je ich nosenie komfortné aj počas spánku. Aktívne sledujú štyri štádia vášho spánku (bdenie, fáza paradoxného spánku, ľahký spánok, či hlboký spánok), ktoré dôsledne vyhodnocujú a ráno vám poskytnú podrobnú analýzu spánkovej aktivity.

Galaxy Watch Active2 sú vybavené batériou s dostatočnou kapacitou pre výdrž až po dobu viac ako 60 hodín. Môžete si byť teda istí, že vás nenechajú bez dohľadu počas celého dňa. Hodinky pre aktívny životný štýl si vyžadujú aj potrebné prvky odolnosti voči rôznym druhom poškodení. To zabezpečuje vodotesnosť 5ATM a vojenská certifikácia MIL-STD-810G, ktorá spĺňa najprísnejšie testovacie podmienky, akými je napríklad pád z väčšej výšky.

Zariadenie
názov / model Samsung Galaxy Watch Active2 44mm
rozmery 44 x 44 x 10,9 mm
hmotnosť 30 g
vodeodolnosť IP68
obsah balenia hodinky, nabíjací kábel, adaptér, prirúčka
Displej
veľkosť 1,4"
typ Super AMOLED
rozlíšenie 360 x 360 px
Batéria
typ / kapacita Li-Ion / 340 mAh
Pripojitelnosť
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 b/g/n
BlueTooth 5.0
NFC
GPS
Pamäť
vnútorná pamäť 4 GB
RAM 0,75 GB

Zmena fakturačného profilu

Vaše vybrané telefónne číslo patrí pod iný fakturačný profil, pod ktorým ste prihlásený. Celkový bonus na zariadenie sa môže odlišovať.

Bonus na zariadenia

Výška bonusu je vypočítaná ako rozdiel mesačných platieb a bonusov na zariadenia, ktoré máte k dispozícii v rámci jednej faktúry.

Neviete sa rozhodnúť? Zavoláme Vám!

Nechajte nám číslo, zavoláme vám a pomôžeme s výberom.

+421

Kliknutím na tlačidlo "Zavolajte mi" súhlasím so spracovaním vyššie uvedených osobných údajov na marketingové účely a potvrdzujem, že mám viac ako 16 rokov.

Nechajte nám kontakt

+421


Samsung Galaxy Watch SM-R800NZS 46 mm Strieborné

Platinový za 52 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Hodinky Garmin Vivoactive 4 Šedé

Platinový za 52,5 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Huawei Watch GT2 42mm Zlaté

Platinový za 52 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Hodinky Garmin Vivomove 3S Pieskové

Platinový za 52 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac