Samsung J4 Plus DUOS Čierny

Ľutujeme, zariadenie je nedostupné

Ľutujeme, zariadenie je nedostupné

13 MPx LTE sieť
Dočasne nedostupný
Mrzí nás to, ale Samsung J4 Plus DUOS Čierny nie je aktuálne dostupný.

Väčšia obrazovka, viac zážitkov

Zažite sledovanie obľúbeného obsahu, tak ako ho nepoznáte. Stačí sa zapozerať do neskutočného 6" HD+ Infinity displeja smartfónuGalaxy J4+ od spoločnosti Samsung, ktorý posúva hranice audiovizuálnych zážitkov prostredníctvom svojho obrazu s pomerom strán 18,5 : 9. Elegantný dizajn telefónu navyše ešte posilní ničím nerušené sledovanie zobrazovaných videí či fotografií.

Štýlové ovládanie telefónu

Doprajte si pri používaní rôznorodých funkcií smartfónu Galaxy J4+ komfortné ovládanie vždy a všade. Smartfón sa vyznačuje hladkým dizajnom, ktorý zaisťuje pohodlné uchytenie a jednoduchú manipuláciu. Okrem hmatu však poteší aj váš zrak. Jeho lesklé prevedenie totiž perfektne doplní váš štýl. Navyše si môžete vybrať z niekoľkých farieb, vrátane ružového, zlatého a čierneho prevedenia.

Skvelé fotky jedným dotykom

S fotoaparátom smartfónu Galaxy J4+ od spoločnosti Samsung bude tvorba úžasných záberov ešte jednoduchšia. Telefón je vybavený zadným 13 Mpx fotoaparátom so svetelnosťou f/1,9. Spolu s predným 5 Mpx fotoaparátom sa postará o to, že vaše snímky sa budú vždy vyznačovať vysokým rozlíšením. Vynikajúce však je aj ovládanie fotoaparátu. Vďaka pohyblivej spúšti môžete zachytiť momentku okamžite a z akéhokoľvek bodu obrazovky.

Fotoaparát, ktorý nikdy nesklame

Ani zhoršené svetelné podmienky nepredstavujú pre tvorbu fotografií s Galaxy J4+ problém. Spoľahnúť sa totiž môžete na kombináciu 5 Mpx predného a 13 Mpx zadného fotoaparátu. Získate tak úžasné snímky aj v prípade, že momentálna svetelnosť by inak nepriala tvorbe dychberúcich záberov. Pri tvorbe selfie zase využijete predný trojúrovňový LED blesk. Zábava však nekončí po zachytení momentu. Máte totiž aj možnosť šikovnej úpravy videí a fotografií, ktoré navyše môžete veľmi jednoduchým spôsobom triediť a kategorizovať.

Zabávajte sa pri tvorbe

Urobte razom z obyčajných fotografií neobyčajné umelecké diela. Svoje najlepšie snímky vytvorené pomocou fotoaparátu Galaxy J4+ môžete ešte vylepšiť použitie rozličných módov, kreatívnych filtrov a zábavných samolepiek.

Dodajte zvuku priestor

Povýšte na ďalšiu úroveň nielen vaše divácke, ale aj poslucháčske zážitky. Popri skvelom obraze Infinity displeja totiž ponúka Galaxy J4+ neuveriteľné prevedenie zvuku, ktoré poteší každého milovníka kvalitného audia. Smartfón je vybavený technológiou Dolby Atmos, ktorá ponúka dokonalú priestorovú reprodukciu zvuku. Pri pozeraní videí sa tak budete môcť skutočne ponoriť do sledovaného obsahu a vžiť sa do zobrazovanej reality. Alebo si vypočuť svoju obľúbenú hudbu aj s tými najjemnejšími detailami.

Praktický a bezpečný Galaxy J4+ ponúka viac možností odomknutia, než len tradičné heslá či gestá. Využiť môžete totiž aj technológiu rozpoznania tváre. Umiestniť citlivé fotky alebo dokumenty, ktoré nemajú v nepovolaných rukách čo robiť, zase môžete do Zabezpečeného priečinka, kam máte prístup len vy. A dokonalé vyváženie pracovného a súkromného života ponúka riešenie Dual Messenger, ktoré vám umožní spravovať dva rozličné chatovacie účty separátne.
Zariadenie
názov / model Samsung J4 Plus Duos
rozmery 161,4 x 76,9 x 7,9 mm
hmotnosť 178 g
počet SIM / formát 2 / nanoSIM
konštrukcia klasická s dotykovým displejom
Fingerprint -
vodeodolnosť -
obsah balenia telefón, nabíjačka, dátový kábel, dokumenty..
Displej
veľkosť 6"
typ TFT
rozlíšenie 1480 × 720 px
Batéria
typ / kapacita - / 3300 mAh
výdrž Čas hovoru (3G WCDMA) (v hod.) až do 23
Foto
zadná kamera 13 Mpx
blesk
zadná kamera video áno / FHD (1920 x 1080) @30fps
predná kamera 5 Mpx
Platforma
operačný systém Android 8.1
frekvencia procesora 1,4 GHz
počet jadier procesora 4
Pripojitelnosť
dáta 2G / 3G / 4G
Wi-Fi 802.11 b/g/n 2,4 GHz
BlueTooth
NFC
IrDA -
GPS
Pamäť
vnútorná pamäť 32 GB
RAM 2 GB
pamäťová karta áno / microSD až do 512GB

Nokia 6.1 DS Čierna

Platinový O2 Paušál za 45 € mesačne a 2 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Motorola Moto G6 Plus Modrá tmavá

Platinový O2 Paušál za 45 € mesačne a 2 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Motorola Moto E5 Plus Duos Šedý

Platinový O2 Paušál za 45 € mesačne a 2 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Motorola Moto E5 Duos Šedý

Platinový O2 Paušál za 45 € mesačne a 2 € pri prevzatí

Zobraziť viac