Sterilizačná UV lampa pre smartfón

Dočasne nedostupný
Mrzí nás to, ale Sterilizačná UV lampa pre smartfón nie je aktuálne dostupný.
Ultrafialová sterilizačná lampa pre mobilný telefón prémiovej značky SBS Mobile. Zariadenie slúži na dezinfekciu vreckového príslušenstva a rýchle bezdrôtové nabíjanie smartfónov. UV sterilizátor môže výrazne znížiť prítomnosť mikróbov, spór a baktérií, a popri tom rýchlo nabiť vaše mobilné zariadenie bez použitia káblov. Odhaduje sa, že vlnová dĺžka UV lúčov pre dosiahnutie významnej sanitácie musí byť nižšia, ako 280 nanometrov. Táto sterilizačná lampa vyžaruje lúče pri 254 nanometroch. Samotná sterilizácia prebieha veľmi jednoducho. Lampu stačí pripojiť k zdroju energie a vložiť do jej vnútra vaše mobilné zariadenie alebo príslušenstvo. Po zvolení režimu sterilizácie nasleduje približne 10 minútový cyklus, ktorého ukončenie indikuje zvukový signál. Zariadenie sa napája pomocou priloženého kábla. Okrem toho ponúka možnosť bezdrôtového nabíjania smartfónov vybavených technológiou Qi. Sterilizačnú lampu stačí pripojiť k zdroju elektrickej energie a položiť na ňu váš mobilný telefón. Nabíjanie sa spustí po stlačení tlačidla a dosahuje výkon približne 5 W. Po 30 minútach bude úroveň nabitia 25%. Sterilizačná lampa umožňuje dezinfekciu zariadení, ako sú smartfóny, smart watch, dátové káble, bezdrôtové slúchadlá, ale aj príveskov na kľúče, peňaženiek, náramkov alebo prsteňov a podobne.
Vlastnosti:
  • Technológia: UV žiarovka
  • Vlnová dĺžka: 254 nm
  • UV výkon: 2 W
  • Bezdrôtové nabíjanie: 5 W
  • Prevádzková doba: 10 min
  • Sterilizačná plocha: 160 x 95 x 13 mm
  • Úroveň nabitia smartfónu po 30 minútach: 25%
Zariadenie
názov / model SBS - Sterilizačná UV lampa pre smartfón, 5W

Zmena fakturačného profilu

Vaše vybrané telefónne číslo patrí pod iný fakturačný profil, pod ktorým ste prihlásený. Celkový bonus na zariadenie sa môže odlišovať.

Bonus na zariadenia

Výška bonusu je vypočítaná ako rozdiel mesačných platieb a bonusov na zariadenia, ktoré máte k dispozícii v rámci jednej faktúry.

Neviete sa rozhodnúť? Zavoláme Vám!

Nechajte nám číslo, zavoláme vám a pomôžeme s výberom.

+421

Kliknutím na tlačidlo "Zavolajte mi" súhlasím so spracovaním vyššie uvedených osobných údajov na marketingové účely a potvrdzujem, že mám viac ako 16 rokov.

Nechajte nám kontakt

+421


Kávovar Krups Dolce Gusto Infinissima

Kávovar Krups Dolce Gusto Infinissima Čierny

Modrý za 22,5 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

JBL GO 3 Mini reproduktor Čierny

JBL GO 3 Mini reproduktor Čierny

Modrý za 22 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Xiaomi Mi Ručný vysávač mini

Xiaomi Mi Ručný vysávač mini

Modrý za 22 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Váha Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 Biela

Modrý za 22 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac