Winner WG8 Čierny

1.8" 0,3 MPx
Telefón Winner WG8 vhodný pre seniorov zabezpečí pocit bezpečia. Rozlíšenie tohto TFT displeja predstavuje 220 x 176 pixelov. Na svojom displeji zobrazuje dostatočne veľké písmena, ktoré sú veľmi dobre čitateľné. Telefón tiež disponuje funkciami ako FM rádio, kalendár, budík, hudobný prehrávač či kalkulačka. Telefón vyniká výdržou batérie. A vy tak nemusíte mať starosti s častým nabíjaním vášho telefónu. Telefón je obohatený o šikovné tlačidlo SOS. Vďaka tomuto tlačidlu si majiteľ privolá pomoc SMS správou na predvolené čísla. Pre nastavenie SOS tlačidla je potrebné mať dátové pripojenie.

TFT displej
Praktický telefón určený pre starších ľudí disponuje displejom s uhlopriečkou veľkou 2 palca. Rozlíšenie tohto TFT displeja predstavuje 220 x 176 pixelov. Telefón tiež disponuje slotom pre pamäťovú kartu a funkciami ako FM rádio, kalendár, budík, digitálny kompas a kalkulačka.

Dlhá výdrž batérie
Telefón je vhodný naozaj pre každého. Na svojom displeji zobrazuje dostatočne veľké písmena, ktoré sú veľmi dobre čitateľné. Telefón vyniká výdržou batérie. A vy tak nemusíte mať starosti s častým nabíjaním vášho telefónu. Telefón je dodávaný s praktickou dokovaciou stanicou pre rýchle a jednoduché dobíjanie.

Rozmery
Telefón je prispôsobený pre seniorov svojimi funkciami. Jeho rozmery sú 113 x 55 x 13,2 mm. Tento telefón váži iba 90 gramov. Vďaka svojmu ergonomickému tvaru vám padne presne do ruky. Telefón podporuje pripojenie GPRS a micro USB typu B. Rovnako tiež podporuje vstup pre 3,5 mm jack.

SOS tlačidlo
Telefón je obohatený o šikovné tlačidlo SOS. Vďaka tomuto tlačidlu si majiteľ privolá pomoc SMS správou na predvolené čísla. Na cieľových telefónoch sa potom zobrazí správa aj s odkazom na pozíciu na mape. Vaši najbližší tak budú vedieť kde sa nachádzate a že práve potrebujete ich pomoc.

Zariadenie
názov / model Winner WG8
rozmery 109 x 53 x 12,2 mm
hmotnosť 90 g
počet SIM / formát 1 / miniSIM
konštrukcia klasická
Displej
veľkosť 1.8"
typ TFT
rozlíšenie 160 x 128 px
Batéria
typ / kapacita Li-Ion / 800 mAh
výdrž 3 hodiny hovoru / 320 hodín v pohotovosti
Foto
zadná kamera 0,3 MPx
blesk -
zadná kamera video -
predná kamera -
Platforma
operačný systém Vlastný
frekvencia procesora -
počet jadier procesora -
Pripojitelnosť
dáta -
Wi-Fi -
BlueTooth
NFC -
IrDA -
GPS
Pamäť
vnútorná pamäť -
RAM -
pamäťová karta áno

Zmena fakturačného profilu

Vaše vybrané telefónne číslo patrí pod iný fakturačný profil, pod ktorým ste prihlásený. Celkový bonus na zariadenie sa môže odlišovať.

Bonus na zariadenia

Výška bonusu je vypočítaná ako rozdiel mesačných platieb a bonusov na zariadenia, ktoré máte k dispozícii v rámci jednej faktúry.

Neviete sa rozhodnúť? Zavoláme Vám!

Nechajte nám číslo, zavoláme vám a pomôžeme s výberom.

+421

Kliknutím na tlačidlo "Zavolajte mi" súhlasím so spracovaním vyššie uvedených osobných údajov na marketingové účely a potvrdzujem, že mám viac ako 16 rokov.

Nechajte nám kontakt

+421


Nokia 6300 4G Čierna

Nokia 6300 4G Čierny

Modrý za 22,5 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Nokia 3310 (2017) DS Červená

Modrý za 22 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Nokia 230 DS Strieborný

Modrý za 22,5 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Nokia 230 DS Tmavostrieborný

Modrý za 22,5 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac