Xiaomi Mi Action Cam 4K

Dočasne nedostupný
Mrzí nás to, ale Xiaomi Mi Action Cam 4K nie je aktuálne dostupný.

Videozáznam zaznamenaný v rozlíšení 4K ponúka vynikajúcu ostrosť a kvalitu. So 4k Ultra HD rozlíšením budú vaše filmy vyzerať ako by ich natáčal profík.

Rozšírte svoj pohľad a zachyťte viac svojho okolia ultraširokou šošovkou. Vďaka panoramatickému zobrazeniu s uhlopriečkou 145 ° vytvára akčná kamera Mijia úžasné širokouhlé videá svojho okolia.

Xiaomi Mi Action Camera 4K je navrhnutá tak, aby držala krok s vašim stále sa meniacim tempom života. Vyberte si z 9 rôznych režimov, aby ste optimalizovali svoje videá na základe svojej činnosti. Vytvorte pomalé videá s vysokorýchlostným režimom alebo snímajte POV snowboardové videá s extrémnym športovým režimom.

Stačí vybrať časový režim, ktorý najviac pripomína to, čo fotografujete, a nechajte fotoaparát urobiť zvyšok! Správne nastavenie sa nastaví automaticky čím sa eliminuje potreba časovo náročných pokusov a chýb.

Len preto, že ste fotograf, neznamená to, že nemôžete byť ani modelom. Buďte v každej skupinovej snímke s režimom časovača, nastaviteľným na: 3, 5, 10 alebo 15 sekúnd.

Keď sa prvýkrát dieťa učí chodiť, keď prvýkrát padne, keď prvýkrát volá "mama" ... Všetky rastúce známky sú hodné toho, aby sa zaznamenali.

Preskúmajte dobrodružstvá s Mi Action Camera. Pomáha vám zostať aktívnym a zachytiť tie najkrajšie videozáznamy, bez toho, aby ste sa museli starať o roztrasené videá.

Procesor Ambarella A12S75 je riešením systémov na čipoch, ktoré integrujú pokročilý obrazový snímač (ISP), spracovanie 3D redukcie šumu pohybu a korekciu skreslenia šošoviek vo formáte RAW s rôznymi režimami kódovania H.264 a algoritmov kompresie obrazu

Hlavné zvýraznenie 7-sklenených šošoviek zaisťuje lepšiu priepustnosť a čistší obraz, s extra UV potiahnutím a infračerveným filtrom, ktorý môže účinne zabrániť rozptýleniu ostrosti a zvýšeniu rýchlosti prenosu svetla.

Senzor IMX317 dokáže zachytiť väčšie množstvo svetla s pixelmi do 1,62 um. ak zvyčajne fotografujete v noci, v interiéri alebo v slabo osvetlenom prostredí, je to pre vás dobrá voľba.

Elektronická stabilizácia obrazu (EIS) môže znížiť rozmazanie pohybu a stabilizovať vaše zábery bez použitia vreckových súprav alebo postprodukčných úprav. Vaše videá budú stabilné a plynulé, aj keď vaše zábery nie sú.

Pomocou dotykovej obrazovky s rozmermi 2,4 palca môžete zobraziť náhľad a prehrať zábery a ľahko ovládať kameru.

Mijia akčná kamera využíva profesionálne vlastné lítium-iónové 1450 mAh inteligentné batérie s vysokou hustotou. Poskytuje viac ako 2 hodiny používania v režime snímania 4K / 30 snímok za sekundu a zároveň poskytuje približne 3 hodiny používania pod 1080P / 60fps. Môže byť tiež použitá s externým zdrojom napájania USB aj bez batérie. Môže byť tiež použitá s mi power bank na

Prostredníctvom pripojenia WiFi môžete zobraziť náhľad v reálnom čase priamo vo vašej aplikácii, diaľkovo ovládať snímanie, sťahovať obrázky a videá v rýchlosti 24 Mb / s. Upravte ich pomocou niekoľkých dotykov prstov a okamžite ich zdieľajte na platformách sociálnych médií.

Zariadenie
rozmery 71.5 × 42.7 × 29.5mm
hmotnosť 99 g
Batéria
typ / kapacita Li - Ion / 1400 mAh
Foto
zadná kamera 8 MPx
zadná kamera video
Pripojitelnosť
Wi-Fi
BlueTooth
Pamäť
pamäťová karta

Modem Huawei B310 Čierny

Zlatý O2 SMART Paušál za 30 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

O2 Smart Booster

Zlatý O2 SMART Paušál za 30 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Huawei FreeLace slúchatká Zelené

Zlatý O2 SMART Paušál za 30 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

O2 Smart Box

Zlatý O2 SMART Paušál za 31 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac