Porovnať

Xiaomi Amazfit GTR2 Classic Čierne

Dočasne nedostupný
Mrzí nás to, ale Xiaomi Amazfit GTR2 Classic Čierne nie je aktuálne dostupný.
Xiaomi Amazfit GTR2 sú vybavené vysoko presnými a kvalitnými optickými senzormi a profesionálnymi algoritmami. Xiaomi Amazfit GTR2 ponúkajú vodeodolnosť až do hĺbky 50 metrov tlaku vody, čo znamená, že sú vhodné aj na aktívne plávanie, hodinky zaznamenávajú Vašu aktivitu a hodnoty aj počas plávania v 2 rôznych režimoch či už plaveckom bazéne alebo na kúpalisku.

Displej je jedným z hlavných parametrov pri výbere hodiniek a Xiaomi si na kvalite dá vždy záležať a prináša vysoko kvalitný AMOLED displej. Rozlíšenie dosahuje 454 x 454 obrazových bodov. Farby na obrazovke sú živé a sýte. Na výber máte z desiatok rôznych ciferníkov, ktoré vám zobrazia množstvo dôležitých informácií naraz.

Amazfit GTR2 sa stanú vašim verným spoločníkom aj pri udržiavaní zdravého životného štýlu. Hodinky vás prekvapia rôznymi športovými režimami. Vybrať si môžete z 12 režimov ako napríklad beh, cyklistika, chôdza, lyžovanie, rotoped, ale aj vonkajšie či vnútorné plávanie. Samozrejmosťou je aj zabudovaná GPS. Funguje aj bez pripojenia na mobilný telefón a poskytne vám veľa dôležitých údajov. Pri tréningu si dokonca môžete pohodlne merať srdcovú frekvenciu. Rýchlo získate prehľad aj o spálených kalóriách, krokoch či celodenných aktivitách.

Hodinky vás nesklamú ani výdržou batérie. Kvalitná batéria má kapacitu 471 mAh a umožňuje vám hodinky využívať až 14 dní. Taktiež môžete použiť úsporný režim, s ktorým sa výdrž predĺži na 30 dní. Plné nabitie trvá 2,5 hod. a prebieha jednoduchým položením hodiniek na magnetickú nabíjačku.

Zariadenie
názov / model Xiaomi Amazfit GTR 2 Classic Edition
rozmery 46,4 x 46,4 x 10,7 mm
hmotnosť 39 g
konštrukcia klasická s dotykovým displejom
vodeodolnosť 5ATM
obsah balenia hodinky, nabíjacia magnetická stanica, manuál
Displej
veľkosť 1,39"
typ AMOLED
rozlíšenie 454 x 454 px
Batéria
typ / kapacita Li-Ion / 471 mAh
Pripojitelnosť
Wi-Fi
BlueTooth 5.0
GPS
Pamäť
vnútorná pamäť 3 GB

Zmena fakturačného profilu

Vaše vybrané telefónne číslo patrí pod iný fakturačný profil, pod ktorým ste prihlásený. Celkový bonus na zariadenie sa môže odlišovať.

Bonus na zariadenia

Výška bonusu je vypočítaná ako rozdiel mesačných platieb a bonusov na zariadenia, ktoré máte k dispozícii v rámci jednej faktúry.

Neviete sa rozhodnúť? Zavoláme Vám!

Nechajte nám číslo, zavoláme vám a pomôžeme s výberom.

+421

Kliknutím na tlačidlo "Zavolajte mi" súhlasím so spracovaním vyššie uvedených osobných údajov na marketingové účely a potvrdzujem, že mám viac ako 16 rokov.

Nechajte nám kontakt

+421


Xiaomi Watch S1 Strieborné

Xiaomi Watch S1 Strieborné

Titánový za 43 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Samsung Galaxy Watch4 44mm Zelené

Samsung Galaxy Watch4 44mm Zelené

Titánový za 44 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Samsung Galaxy Watch4 40mm Čierne

Samsung Galaxy Watch4 40mm Čierne

Titánový za 43 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Xiaomi Watch S1 Čierne

Xiaomi Watch S1 Čierne

Titánový za 43 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac