Xiaomi Mi Band 5 Čierny

Od 03.09.2020 môžete mať Honor Band 5 za výhodnú cenu 36€. Zníženie oproti pôvodnej cene je 12€. Akcia platí do 30.09.2020.

Xiaomi Mi Band 5 s dotykovým AMOLED displejom s veľkosťou 1,1″, vodeodolnosť 5ATM, vylepšeným krokomerom, meraním tepovej frekvencie, sledovaním spánku + REM fáz a 11 športovými režimami sa stane vaším dennodenným spoločníkom nie len pri vašom životnom štýle ale i bežnom živote.

A aký je nový band v porovnaní s jeho prechodcom? Xiaomi Mi Band 5 ponúka až o 20% väčší displej. Rozlíšenie až 294 × 126 pixelov pre jasný a ostrý displej, čo predstavuj tiež veľké vylepšenie. Jas je možné podľa potreby prispôsobiť v 5 úrovniach. Nový a väčší displej prináša aj nové možnosti užívateľského rozhrania, ktoré si môžete prispôsobiť podľa automatickým tém alebo si môžete zvoliť podľa seba. Displej obsahuje aj 2,5D ochranné sklo s povrchom proti zanechávaniu šmahov z odtlačkov prstov a ochráni váš band proti drobným škrabancom.

Mi Smart Band 5 si uchoval tie najžiadanejšie funkcie, ako napríklad vodeodolnosť. Odolá tlaku vody do hĺbky 50 metrov, takže vás môže sprevádzať aj v bazéne či sprche. Zaznamenané športové aktivity je možné sledovať a vyhodnocovať aj recipročne prostredníctvom domovských aplikácii. Xiaomi Mi Smart Band 5 prichádza na trh so 4 novými športovými režimami. Mi Band 5 poskytuje športové režimy vonkajšieho behu, bežecký pás, jazdu na bicykli, chôdzu, freestyle posilňovanie, plávanie, eliptické cvičenie, veslovanie (trenažér), skákanie cez švihadlo, stacionárny bicykel a jogu.


Zariadenie
názov / model Xiaomi Mi Smart Band 5
rozmery 47,2 x 18,5 x 12,4 mm
hmotnosť 23,3 g
konštrukcia klasická s dotykovým displejom
vodeodolnosť 5 ATM
Displej
veľkosť 1,1"
typ AMOLED
rozlíšenie 294 x 126 px
Batéria
typ / kapacita Li-Po / 125 mAh
Pripojitelnosť
BlueTooth 5.0

Neviete sa rozhodnúť? Zavoláme Vám!

Nechajte nám číslo, zavoláme vám a pomôžeme s výberom.

+421

Kliknutím na tlačidlo "Zavolajte mi" súhlasím so spracovaním vyššie uvedených osobných údajov na marketingové účely a potvrdzujem, že mám viac ako 16 rokov.

Nechajte nám kontakt

+421


Huawei band 4 Bieloružový

Modrý za 22 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Huawei band 4 Oranžový

Modrý za 22 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Huawei band 4 Čierny

Modrý za 22 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Xiaomi Amazfit Bip S Čierne

Xiaomi Amazfit Bip S Čierne

Modrý za 23 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac