Xiaomi Mi Band 6 Čierny

Xiaomi Mi Band 6 s nádherným AMOLED displejom s veľkosťou 1,56″, vodeodolnosťou 5 ATM, vylepšeným krokomerom, meraním tepovej frekvencie, sledovaním spánku a až 30 športovými režimami sa stane vaším dennodenným spoločníkom nie len pri vašom životnom štýle ale i bežnom živote.

A aký je nový band v porovnaní s jeho prechodcom? Xiaomi Mi Band 6 ponúka až o 50% väčší displej. Rozlíšenie až 486 × 152 pixelov pre jasný a ostrý displej, čo predstavuj tiež veľké vylepšenie. Naozaj vynikajúci displej s jemnosťou 326 PPI vám umožní nastaviť si ako pozadie akýkoľvek obrázok ako je napríklad Váš domáci miláčik. Taktiež na výber máte z viac ako 60 ciferníkov a teda Xiaomi Mi Band 6 môžete používať pri športe ale aj na dôležitom meetingu.

Mi Smart Band 6 si aj naďalej uchoval tie najžiadanejšie funkcie, ako napríklad vodeodolnosť. Odolá tlaku vody do hĺbky 50 metrov, takže vás môže sprevádzať aj v bazéne či sprche. Zaznamenané športové aktivity je možné sledovať a vyhodnocovať aj recipročne prostredníctvom domovských aplikácii. Zaujímavosťou je aj Meranie saturácie krvi kyslíkom (SpO2), ktorý je dôležitým ukazovateľom a môže vám pomôcť ešte lepšie porozumieť vášmu telu.

Zariadenie
názov / model Xiaomi Mi Smart Band 6
rozmery 47,7 x 18,6 x 12,7 mm
hmotnosť 12,8 g
eSIM -
vodeodolnosť 5 ATM
obsah balenia hodinky, remienok, nabíjací kábel, prirúčka
Displej
veľkosť 1,56"
typ AMOLED
rozlíšenie 486 x 152 px
Batéria
typ / kapacita Li-Po / 125 mAh
Pripojitelnosť
BlueTooth 5.0
NFC -
IrDA -
GPS -

Zmena fakturačného profilu

Vaše vybrané telefónne číslo patrí pod iný fakturačný profil, pod ktorým ste prihlásený. Celkový bonus na zariadenie sa môže odlišovať.

Bonus na zariadenia

Výška bonusu je vypočítaná ako rozdiel mesačných platieb a bonusov na zariadenia, ktoré máte k dispozícii v rámci jednej faktúry.

Neviete sa rozhodnúť? Zavoláme Vám!

Nechajte nám číslo, zavoláme vám a pomôžeme s výberom.

+421

Kliknutím na tlačidlo "Zavolajte mi" súhlasím so spracovaním vyššie uvedených osobných údajov na marketingové účely a potvrdzujem, že mám viac ako 16 rokov.

Nechajte nám kontakt

+421


Huawei Band 6 Oranžový

Huawei Band 6 Oranžový

Modrý za 22 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Honor Band 6 Čierny

Honor Band 6 Čierny

Modrý za 22 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Honor Band 6 Šedý

Honor Band 6 Šedý

Modrý za 22 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Honor Band 6 Ružový

Honor Band 6 Ružový

Modrý za 22 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac