Breadcrumb

HBO Max k pausalu

Užívajte si predplatné na HBO Max v cene O2 Paušálu

Ušetríte až 6,99 € každý mesiac
arrow HBO Max
HBO Max

Zoznámte sa s HBO Max

  • Tie najväčšie seriálové a filmové trháky z produkcie Warner Bros, HBO Max, Originals, DC a Cartoon Network
  • Filmy od Warner Bros. sledujte už 45 dní po kinopremiére
  • Celý obsah môžete sledovať s dabingom alebo titulkami
  • HBO Max môžete sledovať kdekoľvek a kedykoľvek až na 3 zariadeniach súčasne
  • S možnosťou stiahnutia obsahu na cesty
  • Pridajte si až 5 profilov pre deti alebo dospelých a získajte tak obsah na mieru pre každého
Aktivovať v O2 aplikácii Získať O2 Paušál s HBO Max

Predplatné HBO Max môžete mať v cene O2 Paušálu

S Pohodovým a Bezstarostným O2 Paušálom môžete mať HBO Max každý mesiac v cene O2 Paušálu. Ak máte Základný O2 Paušál alebo ak využívate iné predplatné v cene O2 Paušálu, môžete si HBO Max aktivovať za zvýhodnenú cenu.

Špeciálne k Bezstarostnému a Pohodovému O2 Paušálu Zvýhodnená cena
V cene paušálu 6,99 €
6,19 €

Ako si aktivovať HBO Max?

1.
icon

Vyberte si HBO Max v O2 aplikácii

HBO Max si vyberte ako predplatné k novému O2 Paušálu prostredníctvom O2 aplikácie.

2.
icon

Aktivujte si predplatné

V O2 aplikácii alebo v e‑maile, ktorý ste dostali pri vybraní aplikácie, nájdete tlačidlo Aktivovať predplatné, ktoré vás presmeruje na stránku partnera.

3.
icon

Dokončite registráciu na strane HBO Max

Zadajte prihlasovacie údaje: meno, priezvisko, e‑mail a heslo, ktorým sa budete v budúcnosti prihlasovať, a prijmite podmienky služby. Ako postupovať, ak som už HBO Max využíval?

4.
icon

Hotovo

Teraz môžete sledovať svoje obľúbené filmy a seriáy. Stačí sa vždy prihlásiť na akomkoľvek podporovanom zariadení — či už smartfóne, v tablete, na počítači, alebo v smart TV.

Nevyhovuje vám uvedený spôsob aktivácie?

Môžete si zvoliť alternatívny spôsob aktivácie.

Zmena HBO Max na Max

Služba Max nahrádza od 21. 5. službu HBO Max. Max prináša všetko, čo milujete na HBO Max – tituly z produkcií Warner Bros., Cartoon Network a univerza DC – a k tomu živé prenosy zo športových udalostí i obsah z obľúbených televíznych kanálov ako Discovery, TLC alebo HGTV. Súčasťou všetkých typov predplatného sú Olympijské hry Paríž 2024.

Max prináša vylepšené funkcie, ako sú personalizované odporúčania filmov a televíznych programov a vylepšené vyhľadávanie. Ponorte sa do rozsiahlej knižnice pútavých titulov rôznych žánrov, od napínavých kriminálnych dokumentov cez strhujúce reality šou až po kreslené filmy a relácie o varení a bývaní. K dispozícii sú aj priame prenosy športových podujatí.

Áno. Každý používateľ, ktorý má aktuálne predplatné HBO Max, automaticky získava prístup do Max.

Max funguje na podporovaných smart TV, smartfónoch, tabletoch, počítačoch, Apple TV, Chromcast, herných konzolách. Viac sa dozviete na stránke Max. Telefóny a tablety od značky Huawei už nie sú podporované. Na starších zariadeniach Huawei s operačným systémom Android OS, na ktorých zákazníci už mali nainštalovanú aplikáciu, bude aplikácia HBO Max až do odinštalovania funkčná. Oficiálna verzia aplikácie však už nie je pre nové Huawei zariadenia dostupná, odporúčame preto inštaláciu HBO Max na inom zariadení.

Otázky a odpovede

Prístup do HBO Max získate tak, že si k svojmu O2 Paušálu vyberiete z ponuky aplikácií práve túto aplikáciu. Následne použijete tlačidlo Aktivovať predplatné v zákazníckej zóne Moje O2 alebo v O2 aplikácii. Detailný postup aktivácie vám zašleme aj na vašu e-mailovú adresu.

Ak už predplatné HBO Max nechcete ďalej využívať, môžete si ho (po uplynutí 30 dní od predplatenia alebo od poslednej zmeny) zrušiť v detaile služby v O2 aplikácii. Počas 30-dňového obdobia je možné zrušenie vopred naplánovať, prebehne však až po skončení tohto obdobia.

Ak vám vyššie uvedený spôsob aktivácie nevyhovuje, postupujte podľa týchto krokov:

1. Prejdite na stránku partnera www.hbomax.com a kliknite na tlačidlo Prihlásiť sa

2. V dolnej časti prihlasovacieho okna kliknite na odkaz Prepojenie predplatného

3. Zo zoznamu vyberte operátora O2 Slovensko

4. Zadajte svoj aktivačný kód a kliknite na Odoslať. Aktivačný kód nájdete v e-maile, ktorý sme vám zaslali, alebo detaile služby v O2 aplikácii

5. Zadajte prihlasovacie údaje: meno, priezvisko, e-mail a heslo, ktorým sa budete v budúcnosti prihlasovať a prijmite podmienky služby.

Ak ste mali aktívnu službu HBO Max získanú prostredníctvom iného poskytovateľa alebo priamo od HBO, prihlásiť sa môžete aj prostredníctvom svojho konta a existujúcej emailovej adresy. Po verifikovaní vášho emailu sa pôvodné predplatné zruší a aktivuje sa predplatné cez O2. Ak ste už mali konto HBO Max cez O2, použite svoje pôvodné prihlasovacie údaje – tým pádom nie je potrebné pokračovať v aktivácii, stačí sa len prihlásiť.

HBO Max funguje na podporovaných smart TV, smartfónoch, tabletoch, počítačoch, Apple TV, Chromcast, herných konzolách. Viac sa dozviete na stránke HBO Max. Telefóny a tablety od značky Huawei už nie sú podporované. Na starších zariadeniach Huawei s operačným systémom Android OS, na ktorých zákazníci už mali nainštalovanú aplikáciu, bude aplikácia HBO Max až do odinštalovania funkčná. Oficiálna verzia aplikácie však už nie je pre nové Huawei zariadenia dostupná, odporúčame preto inštaláciu HBO Max na inom zariadení.

Zaregistrovaný môžete byť na neobmedzenom počte zariadení, pričom sledovať obsah z HBO Max môžete na troch zariadeniach súčasne.

Ak ste zabudli svoje heslo, zvoľte možnosť „Zabudli ste heslo?“ priamo v sekcii „Prihlásenie“ a po zaslaní príslušného odkazu na vašu registrovanú e-mailovú adresu budete môcť svoje heslo zmeniť.

Všetky časté otázky a odpovede k službe HBO Max nájdete v centre pomoci HBO Max.

Proaktívny callback pre Adalytics - nový v3 ready