global assets

support centre assets

Breadcrumb

CP - header - Faktúra

Faktúry, spotreba, kredit a dobíjanie

Všetko, čo potrebujete vedieť o vašej spotrebe, o dobíjaní kreditu, o faktúrach, ich platbe alebo o položkách, ktoré nájdete vo svojej faktúre.

Zverejňovač príspevkov - CP faktúra

Prečo mi neprišla s faktúrou aj poštová poukážka alebo ePoukaz?

Poštovú poukážku ani ePoukaz už v súčasnosti na papierovej faktúre nenájdete. Tieto služby nahradil tzv. QR kód (služba PAY by square), ktorý si pracovníci na pobočkách Slovenskej pošty, Poštovej banky a vo vybraných kamenných predajniach naskenujú.

Od 8.4.2021 je zaúčtovanie platby faktúry prostredníctvom QR kódu (služby PAY by square) na pobočkách Slovenskej pošty, a.s. spoplatnené sumou 2,00 € za každú prijatú platbu. Poplatok bude zaúčtovaný vždy do najbližšej O2 faktúry po vykonaní platby cez Slovenskú poštu.

Vaše faktúry však môžete aj naďalej uhrádzať bezplatne napríklad v O2 aplikácii, webovej zákazníckej zóne Moje O2, inkasom alebo bezhotovostným prevodom.

Všetky naše služby sú poskytované bez viazanosti a bez pokút. Ak s touto zmenou nesúhlasíte, Zmluvu o poskytovaní verejných služieb môžete kedykoľvek bez sankcií ukončiť (v prípade, ak máte uzatvorenú aj Kúpnu zmluvu, Zmluvu o pôžičke, túto si musíte doplatiť). Poplatok nevplýva na výšku poplatkov účtovaných Slovenskou poštou.

support centre divider

 

support centre contacts

rýchly formulár

Pomohla vám táto stránka?

Povedzte nám, prosím, prečo vám stránka nepomohla: