Breadcrumb

global assets

support centre assets

cp header - programy a telefony

Programy a telefóny

Zaujíma vás, ako funguje Zľava na zariadenia, Poukážka na zariadenie alebo Datahit alebo hľadáte informácie o programoch a balíčkoch?

Zverejnovac prispevkov - CP programy a telefony

Ako funguje Zľava na zariadenia?

OD 31.1.2023 UŽ NIE JE MOŽNÉ ZAKÚPIŤ ZARIADENIE NA SPLÁTKY K PROGRAMOM O2 SMART PAUŠÁL, O2 DÁTA A PÔVODNÝ O2 PAUŠÁL.

Zľava k O2 SMART Paušálu, O2 Paušálu alebo k O2 Dátam znižuje cenu, ktorú zaplatíte pri kúpe jedného alebo viacerých zariadení.

Zľava na zariadenia k programu sa uplatňuje 24 mesiacov vo forme zľavy z mesačného poplatku za program služieb O2 SMART Paušál, O2 Paušál alebo O2 Dáta (vo faktúre ho nájdete pod názvom Prehľad zliav na zariadenia). Cena zariadenia sa rozloží na úvodnú platbu štandardne vo výške 0 € a na 24 mesačných splátok, ktoré vo faktúre uvidíte ako položku Splátka za zariadenia.

Po novom prinášame flexibilné a automatické využitie zliav na zariadenia v rámci jednej faktúry. Ak máte viac programov, všetky aktívne zľavy na zariadenia sa automaticky spočítavajú a uplatňujú každý mesiac, v ktorom uhrádzate splátky za zariadenia, čím znižujú cenu, ktorú zaplatíte pri kúpe jedného alebo viacerých zariadení.

Najlepšie vám to vysvetlíme na príkladoch.

 

Aby ste mohli získať zariadenie na začiatok za 0 €, je potrebné vašu žiadosť najprv schváliť cez náš interný systém. V ojedinelých prípadoch sa môže stať, že požadovaná úvodná platba alebo žiadosť o zariadenie sú zamietnuté.