Programy a telefóny

Zaujíma vás, ako funguje Bonus na zariadenie, Poukážka na zariadenie alebo Datahit alebo hľadáte informácie o programoch a balíčkoch?

Späť

Čo je Tidal a ako si ho môžem aktivovať k paušálu?

Hudobná aplikácia Tidal

Tidal je exkluzívna hudobná aplikácia, v ktorej nájdete viac ako 60 miliónov skladieb, vyše 250-tisíc videoklipov, živé prenosy z koncertov a exkluzívny obsah zo zákulisia hviezd vo vysokej kvalite. S aplikáciou TIDAL Music môžete počúvať zahraničných a slovenských interpretov kedykoľvek vo svojom mobile, počítači alebo televízore. Pridaním tejto aplikácie do vášho O2 SMART Paušálu získate plný prístup k predplatenému obsahu TIDAL Premium.

Ako si aktivovať Tidal?

Vyberte si aplikáciu TIDAL k vášmu O2 SMART Paušálu, stiahnite si aplikáciu z Google Play alebo App Store. V Moje O2 alebo v e-maile, ktorý ste dostali pri vybraní aplikácie, nájdete aktivačný kód aj presmerovanie na stránku partnera, kde sa s kódom prihlásite. Kód by sa po presmerovaní mal vyplniť automaticky. Ak nie, vpíšte ho ručne. Po zadaní kódu dokončite registráciu do konta TIDAL, pričom si môžete vytvoriť nové konto, použiť pôvodné konto (ak ho už máte), prípadne sa prihlásiť prostredníctvom služby Facebook alebo Twitter.

Hotovo. Teraz môžete počúvať hudbu cez TIDAL Music vo vysokej kvalite zvuku na rôznych zariadeniach – cez smartfón, PC, hernú konzolu a veľa ďalších.

Prečítajte si detailné informácie o využívaní aplikácie Tidal k vášmu O2 Smart Paušálu.


 
Pomohla vám táto stránka?

Povedzte nám, prosím, prečo vám stránka nepomohla: