Porovnať

Hodinky Garmin Fénix 6X Sapphire Šedočierne

Dočasne nedostupný
Mrzí nás to, ale Hodinky Garmin Fénix 6X Sapphire Šedočierne nie je aktuálne dostupný.
Nová generácia univerzálnych GPS hodiniek so smartfunkciami. Garmin Fénix 6X prinášajú ešte lepšie a prepracovanejšie funkcie a výbavu. Jadro novej výbavy série fénix 6X disponuje úplne novým optickým pulzomerom, napríklad na podporu snímania pulzu aj pri plávaní, ktorý je okrem toho ešte aj doplnený o PULSE OX snímač pre kontrolu okysličenosti krvi. Účelová funkcionalita je doplnená o tzv. battery management pre vyspelejšiu správu a riadenie napájania hodiniek v závislosti od používania, požiadaviek a predpokladanej výdrže batérie. Nechýba tiež podpora bezkontaktných platieb Garmin Pay.
Zariadenie
názov / model Garmin Fénix 6X
rozmery 51 x 51 x 14,9 mm
hmotnosť 93 g
vodeodolnosť 10 ATM
obsah balenia smart hodinky, USB nabíjací kábel, užívateľská prirúčka
Displej
veľkosť 1,4"
rozlíšenie 280 x 280 px
Batéria
typ / kapacita Li-Ion
Pripojitelnosť
GPS
Pamäť
vnútorná pamäť 32 GB

Zmena fakturačného profilu

Vaše vybrané telefónne číslo patrí pod iný fakturačný profil, pod ktorým ste prihlásený. Celkový bonus na zariadenie sa môže odlišovať.

Bonus na zariadenia

Výška bonusu je vypočítaná ako rozdiel mesačných platieb a bonusov na zariadenia, ktoré máte k dispozícii v rámci jednej faktúry.

Neviete sa rozhodnúť? Zavoláme Vám!

Nechajte nám číslo, zavoláme vám a pomôžeme s výberom.

+421

Kliknutím na tlačidlo "Zavolajte mi" súhlasím so spracovaním vyššie uvedených osobných údajov na marketingové účely a potvrdzujem, že mám viac ako 16 rokov.

Nechajte nám kontakt

+421