Kamera Creative WebCam HD Čierna  

Creative Live! Cam Sync HD je jednoduchá praktická web kamera, ktorá sa radí do nižšej cenovej kategórii, no parametrami sa radí ku veľmi nadpriemerným kamerám. Cam Sync HD je jednou z najjednoduchších ciest pre zachytávanie obrazu a videa, či komunikáciu cez internet plnou rýchlosťou. Obraz možno snímať buď staticky s rozlíšením až 3,7 Mpx, ale i dynamicky vo vysokom HD rozlíšení do 1280 x 720 bodov pri rýchlosti snímania 30 obrázkov za sekundu. O snímania okolitého zvuku sa postará zabudovaný mikrofón s funkciou potlačenia okolitého hluku. Kamera je vybavená rozhraním USB 2.0 a je kompatibilná s komunikačnými nástrojmi Skype.

Pomocou prítomného softwaru Live! Central 3 Live, budete svoje natočené videá môcť ľahko zdieľať na sociálnu sieť Facebook alebo video server Youtube. Súčasťou balenia je software, ktorý umožňuje dohľad na diaľku. Môžete s ním kontrolovať všetko, čo zo svojho mobilného zariadenia alebo počítača sledujete. Farebné prevedenie tohto modelu je čierne a dĺžka prepojovacieho kábla je 1,5 metra. Jednoduché uchytenie na väčšinu monitorov umožňuje viacúčelový podstavec.

Zariadenie
názov / model Creative Live! Cam Sync HD

Zmena fakturačného profilu

Vaše vybrané telefónne číslo patrí pod iný fakturačný profil, pod ktorým ste prihlásený. Celkový bonus na zariadenie sa môže odlišovať.

Bonus na zariadenia

Výška bonusu je vypočítaná ako rozdiel mesačných platieb a bonusov na zariadenia, ktoré máte k dispozícii v rámci jednej faktúry.

Neviete sa rozhodnúť? Zavoláme Vám!

Nechajte nám číslo, zavoláme vám a pomôžeme s výberom.

+421

Kliknutím na tlačidlo "Zavolajte mi" súhlasím so spracovaním vyššie uvedených osobných údajov na marketingové účely a potvrdzujem, že mám viac ako 16 rokov.

Nechajte nám kontakt

+421


Huawei FreeLace slúchatká Zelené

Modrý za 22 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Huawei FreeLace slúchatká Oranžové

Modrý za 22 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Google Chromecast 3 Čierny

Google Chromecast 3 Čierny

Modrý za 22 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

UV sterilizátor Fixed

UV sterilizátor Fixed

Modrý za 22 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac