Xiaomi Mi Band 5 Čierny

Od 13.05.2021 môžete mať Xiaomi Mi Band 5 za výhodnú cenu 24€. Zníženie oproti pôvodnej cene je 24€. Akcia platí do 30.6.2021 alebo do vypredania zásob.

Xiaomi Mi Band 5 s dotykovým AMOLED displejom s veľkosťou 1,1″, vodeodolnosť 5ATM, vylepšeným krokomerom, meraním tepovej frekvencie, sledovaním spánku + REM fáz a 11 športovými režimami sa stane vaším dennodenným spoločníkom nie len pri vašom životnom štýle ale i bežnom živote.

A aký je nový band v porovnaní s jeho prechodcom? Xiaomi Mi Band 5 ponúka až o 20% väčší displej. Rozlíšenie až 294 × 126 pixelov pre jasný a ostrý displej, čo predstavuj tiež veľké vylepšenie. Jas je možné podľa potreby prispôsobiť v 5 úrovniach. Nový a väčší displej prináša aj nové možnosti užívateľského rozhrania, ktoré si môžete prispôsobiť podľa automatickým tém alebo si môžete zvoliť podľa seba. Displej obsahuje aj 2,5D ochranné sklo s povrchom proti zanechávaniu šmahov z odtlačkov prstov a ochráni váš band proti drobným škrabancom.

Mi Smart Band 5 si uchoval tie najžiadanejšie funkcie, ako napríklad vodeodolnosť. Odolá tlaku vody do hĺbky 50 metrov, takže vás môže sprevádzať aj v bazéne či sprche. Zaznamenané športové aktivity je možné sledovať a vyhodnocovať aj recipročne prostredníctvom domovských aplikácii. Xiaomi Mi Smart Band 5 prichádza na trh so 4 novými športovými režimami. Mi Band 5 poskytuje športové režimy vonkajšieho behu, bežecký pás, jazdu na bicykli, chôdzu, freestyle posilňovanie, plávanie, eliptické cvičenie, veslovanie (trenažér), skákanie cez švihadlo, stacionárny bicykel a jogu.


Zariadenie
názov / model Xiaomi Mi Smart Band 5
rozmery 47,2 x 18,5 x 12,4 mm
hmotnosť 23,3 g
konštrukcia klasická s dotykovým displejom
vodeodolnosť 5 ATM
Displej
veľkosť 1,1"
typ AMOLED
rozlíšenie 294 x 126 px
Batéria
typ / kapacita Li-Po / 125 mAh
Pripojitelnosť
BlueTooth 5.0

Zmena fakturačného profilu

Vaše vybrané telefónne číslo patrí pod iný fakturačný profil, pod ktorým ste prihlásený. Celkový bonus na zariadenie sa môže odlišovať.

Bonus na zariadenia

Výška bonusu je vypočítaná ako rozdiel mesačných platieb a bonusov na zariadenia, ktoré máte k dispozícii v rámci jednej faktúry.

Neviete sa rozhodnúť? Zavoláme Vám!

Nechajte nám číslo, zavoláme vám a pomôžeme s výberom.

+421

Kliknutím na tlačidlo "Zavolajte mi" súhlasím so spracovaním vyššie uvedených osobných údajov na marketingové účely a potvrdzujem, že mám viac ako 16 rokov.

Nechajte nám kontakt

+421


Xiaomi Mi Band 6 Čierny

Xiaomi Mi Band 6 Čierny

Modrý za 22 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Honor Band 6 Čierny

Honor Band 6 Čierny

Modrý za 22 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Honor Band 6 Šedý

Honor Band 6 Šedý

Modrý za 22 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Honor Band 6 Ružový

Honor Band 6 Ružový

Modrý za 22 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac