Aplikácia TIDAL

Umelci ako JAY-Z, Beyoncé, Coldplay, Rihanna, Alicia Keys, Daft Punk, Calvin Harris a mnoho ďalších sa spojili a vytvorili exkluzívnu hudobnú aplikáciu, v ktorej nájdete viac ako 60 miliónov skladieb, vyše 250-tisíc videoklipov, živé prenosy z koncertov a exkluzívny obsah zo zákulisia hviezd vo vysokej kvalite. S aplikáciou TIDAL Music môžete počúvať zahraničných a slovenských interpretov kedykoľvek vo svojom mobile, počítači alebo televízore. Pridaním tejto aplikácie do vášho O2 SMART Paušálu získate plný prístup k predplatenému obsahu TIDAL Premium.

Čo je TIDAL?

  60+ miliónov skladieb
  250 000+ hudobných videí
  Exkluzívny obsah, videá a príspevky umelcov
  Zoznamy skladieb vytvárané hudobnými odborníkmi
  Prístup k živým prenosom a rozdávanie lístkov na koncerty

Dáta spotrebované touto aplikáciou sa vám nebudú odpočítavať z vášho základného balíka dát, ale z 10 GB, ktoré máte k dispozícii pre túto aplikáciu každý mesiac.

Postup pri aktivácií
  1. Vyberte si aplikáciu TIDAL k vášmu O2 SMART Paušálu.
  2. Stiahnite si aplikáciu z Google Play alebo App Store.
  3. V Moje O2 alebo v e-maile, ktorý ste dostali pri vybraní aplikácie, nájdete aktivačný kód aj presmerovanie na stránku partnera, kde sa s kódom prihlásite. Kód by sa po presmerovaní mal vyplniť automaticky. Ak nie, vpíšte ho ručne.
  4. Po zadaní kódu dokončite registráciu do konta TIDAL, pričom si môžete vytvoriť nové konto, použiť pôvodné konto (ak ho už máte), prípadne sa prihlásiť prostredníctvom služby Facebook alebo Twitter.

Hotovo. Teraz môžete počúvať hudbu cez TIDAL Music vo vysokej kvalite zvuku na rôznych zariadeniach – cez smartfón, PC, hernú konzolu a veľa ďalších.

 

Najčastejšie otázky