TIDAL Music v cene O2 SMART Paušálu

Bežné predplatné
5,99 € mesačne
S O2 SMART Paušálom
v cene paušálu

TIDAL Music je jedna z desiatich aplikácií s prémiovým obsahom, za ktoré s O2 SMART Paušálmi neplatíte nič navyše. Pridaním tejto aplikácie do vášho O2 SMART Paušálu získate bezplatne plný prístup k viac ako 60 miliónom skladieb na TIDAL Music a ušetríte tak 5,99 € každý mesiac.

Čo je TIDAL Music?

  60+ miliónov skladieb
  250 000+ hudobných videí
  Exkluzívny obsah, videá a príspevky umelcov
  Zoznamy skladieb vytvárané hudobnými odborníkmi
  Prístup k živým prenosom a rozdávanie lístkov na koncerty

V rámci paušálu máte k dispozícii aj 10 GB dát navyše len pre túto aplikáciu, a tak si jej obsah môžete užívať aj mimo Wi-Fi pripojenia.

Postup pri aktivácií

Ak ste využívali aplikáciu TIDAL Music v minulosti, uistite sa ešte pred aktiváciou:

  • že na danej e-mailovej adrese (konte TIDAL) už nepoužívate predplatné TIDAL HiFi. Ak áno, musíte si predplatné HiFi zrušiť a až následne pokračujte v aktivácii.
  • že na danej e-mailovej adrese (konte TIDAL) nemáte aktivovanú platbu pre TIDAL prostredníctvom Apple Wallet. Ak áno, nastavenie najprv zrušte v nastaveniach účtu Apple (Apple ID, Odbery). Ak by ste sa stretli s problémami pri aktivácii aj po zrušení Odberu, vytvorte si nové konto. Následne môžete pokračovať v aktivácii.

Aktivácia

  1. Vyberte si aplikáciu TIDAL Music k vášmu O2 SMART Paušálu.
  2. Stiahnite si aplikáciu z Google Play alebo App Store.
  3. V Moje O2 alebo v e-maile, ktorý ste dostali pri vybraní aplikácie, nájdete preklik na stránku partnera, kde sa prihlásite.
  4. Dokončite registráciu do konta TIDAL, pričom si môžete vytvoriť nové konto, použiť pôvodné konto (ak ho už máte), prípadne sa prihlásiť prostredníctvom služby Facebook alebo Twitter.

Hotovo. Teraz môžete počúvať hudbu cez TIDAL Music vo vysokej kvalite zvuku na rôznych zariadeniach – cez smartfón, PC, hernú konzolu a veľa ďalších.


Ako previesť svoje playlisty z inej služby na Tidal

Používate aplikáciu Tidal a chcete v nej mať všetky svoje playlisty z iných hudobných aplikácii? Poradíme vám, ako ich previesť do appky Tidal.

Tune My Music

Tune My Music pomáha prevádzať playlisty medzi hudobnými službami. Podporuje napríklad Spotify, Apple Music, Youtube a mnoho ďalších. Ako na to?

1. Začnete na stránke Tune My Music. Vyberte službu, z ktorej chcete previesť vaše playlisty a skladby do služby TIDAL.

2. Prihláste sa do svojej pôvodnej služby (napr. Spotify) a zvoľte možnosť nahratia zo svojho účtu.

3. Označte albumy, zoznamy, prípadne jednotlivé skladby, ktoré chcete previesť a pokračujete ďalej na výber destinácie.

4. Vyberte službu TIDAL a prihláste sa do nej svojím emailom a heslom, prípadne prostredníctvom konta Facebook.

5. Spustite presúvanie svojej hudby a počkajte, kým sa presúvanie ukončí.

Hotovo. Vaše obľúbené skladby nájdete vo vašich playlistoch v službe TIDAL. Nestáva sa to často, ale ak niektorú zo skladieb nebolo možné presunúť, uvidíte ju v službe TIDAL šedou farbou, pretože sa táto skladba v TIDAL zatiaľ nenachádza.

Soundiiz

Ak vám nevyhovuje Tune My Music, môžete vyskúšať aj iné služby. Veľmi praktická je napríklad Soundiiz. Po zaregistrovaní, (nap. kontom Facebook) a prihlásení svojich kont hudobných straemovacích služieb sa vám zobrazí prehľad, kde môžete skladby presúvať z jednej služby do druhej, prípadne si spravovať albumy vo svojej obľúbenej hudobnej službe.

 

Najčastejšie otázky