Breadcrumb

Tidal k pausalu

Užívajte si predplatné na Tidal v cene O2 Paušálu

Tidal

Zoznámte sa so službou Tidal

  • 100+ miliónov skladieb
  • 650 000+ hudobných videí
  • HiFi kvalita zvuku (1411 KBPS)
  • Exkluzívny obsah, videá a príspevky umelcov
  • Počúvajte obľúbenú hudbu aj offline

Otázky a odpovede

Od 7. 11. 2023 nie je dostupná možnosť aktivácie služby TIDAL. Zákazníci, ktorí majú službu aktívnu, ju môžu aj naďalej využívať, až kým si ju nezrušia.

Od 7. 11. 2023 nie je dostupná možnosť aktivácie služby TIDAL. Zákazníci, ktorí majú službu aktívnu, ju môžu aj naďalej využívať, až kým si ju nezrušia.

Ak už predplatné TIDAL nechcete ďalej využívať, môžete si ho (po uplynutí 30 dní od predplatenia alebo od poslednej zmeny) zrušiť v detaile služby v O2 aplikácii. Počas 30-dňového obdobia je možné zrušenie vopred naplánovať, prebehne však až po skončení tohto obdobia.

Od 7. 11. 2023 nie je dostupná možnosť aktivácie služby TIDAL. V prípade zrušenia predplatného, nebude v budúcnosti možná jeho opätovná aktivácia.

TIDAL funguje na väčšine smartfónov, v tabletoch a v počítačoch. Platformu TIDAL podporuje zároveň široká škála sieťových prehrávačov hudby značiek ako Sonos, Bluesound, Linn, Auralic, Mirage, Squeezebox, Amarra, McIntosh, Wadia, Electrocompaniet, Meridian, Lode a mnohé iné.

Nie. TIDAL HiFi obsahuje Offline mod, ktorý umožňuje stiahnuť a uložiť skladby do vášho zariadenia.

Môžete používať jedno zariadenie v online mode a 5 zariadení v offline mode súčasne.

Áno. Prenos vašej hudobnej knižnice, všetkých playlistov a obľúbených skladieb z inej služby do služby TIDAL hravo zvládnete prostredníctvom webu Tune My Music.

Otvorte aplikáciu TIDAL vo vašom zariadení. Stlačte „Log in“ na domovskej stránke a potom „Reset password“. Ako prihlasovacie meno zadajte svoju emailovú adresu, ktorú ste použili pri prvom prihlásení. Po chvíli vám bude doručený email s odkazom, ktorý vám umožní nastaviť si nové heslo. Nasledujte inštrukcie. Po zmene hesla sa môžete opäť prihlásiť do služby TIDAL s novým heslom.

Všetky časté otázky a odpovede k službe TIDAL nájdete v centre pomoci TIDAL.

Proaktívny callback pre Adalytics - nový v3 ready