Apple AirPods Pro Biele

Dočasne nedostupný
Mrzí nás to, ale Apple AirPods Pro Biele nie je aktuálne dostupný.
Vďaka vyladeným detailom nových Apple AirPods si vychutnáte každý moment počúvania hudby. S vymeniteľnými štupľami, ktoré neskutočne dobre tesnia a podporujú aktívne potláčanie hluku, budete vnímať len hudbu a na slúchadlá celkom zabudnete. Vybrať si môžete z troch veľkostí nasadzovacích štupľov z mäkkého, pružného silikónu, ktoré sú súčasťou balenia. Vnútorne kónicky tvarované koncovky sa prispôsobujú tvaru ucha a výborne AirPody Pro držia a vďaka prieduchom na vyrovnávanie tlaku ani nebudete mať pocit, že máte niečo v ušiach.. AirPods Pro sú jediné štupľové slúchadlá s aktívnym potláčaním hluku, ktoré sa neustále prispôsobujú geometrii ucha a usadeniu koncoviek. Efektívne vás blokujú pred okolitým svetom, takže sa sústredíte len na to, čo počúvate. Mikrofón namierený von sníma zvuk zvonku. AirPods Pro ho potom kompenzujú inverzným signálom, ktorý okolitý zvuk zvonka potlačí, ešte než ho budete vôbec vnímať. Mikrofón namierený dovnútra sníma nežiaduce zvuky zvnútra ucha, aby slúchadlá mohli kompenzovať aj tie. Potláčanie hluku sa priebežne dolaďuje 200krát za sekundu. Exkluzívna technická výbava a zároveň kompaktné AirPods Pro sú postavené na riešení System in Package (SiP) s čipom H1, ktorý všetko ovláda. Desať audio jadier čipu Apple H1 pracuje so zvukom s neskutočne nízkou latenciou, ktorá je predpokladom potláčania hluku v reálnom čase. AirPods Pro počítajú s tým, že hudbu chcete používať pri oddychu, či športe, preto odolajú potu a vode. Ich mikrofóny sú chránené hustým pletivom a čisto snímajú hovory aj vo vetre. Bezdrôtové nabíjacie púzdro ti udrží AirPods Pro v chode viac než 24 hodín. Taktiež podporuje bezdrôtové nabíjanie.
Zariadenie
názov / model Apple AirPods Pro
rozmery 30,9 x 21,8 x 24 mm
hmotnosť 5,4 g
konštrukcia bezdrôtové slúchadlá
vodeodolnosť IPX4
obsah balenia slúchadlá, bezdrôtové nabíjacie puzdro, USB-C kabel, manuál
Batéria
typ / kapacita max 4,5 hod
Pripojitelnosť
BlueTooth 5.0

Zmena fakturačného profilu

Vaše vybrané telefónne číslo patrí pod iný fakturačný profil, pod ktorým ste prihlásený. Celkový bonus na zariadenie sa môže odlišovať.

Bonus na zariadenia

Výška bonusu je vypočítaná ako rozdiel mesačných platieb a bonusov na zariadenia, ktoré máte k dispozícii v rámci jednej faktúry.

Neviete sa rozhodnúť? Zavoláme Vám!

Nechajte nám číslo, zavoláme vám a pomôžeme s výberom.

+421

Kliknutím na tlačidlo "Zavolajte mi" súhlasím so spracovaním vyššie uvedených osobných údajov na marketingové účely a potvrdzujem, že mám viac ako 16 rokov.

Nechajte nám kontakt

+421


Robotický vysávač LENOVO Robot Vacuum E1

Robotický vysávač LENOVO Robot Vacuum E1

Platinový za 52 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Bezdrôtové slúchadlá Sony WH-XB900N Modré

Platinový za 52 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Bezdrôtové slúchadlá Sony WH-XB900N Čierne

Platinový za 52 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac