Apple iPad 10,2" 128GB 2020 Šedý

10,2" 8 Mpx

Zoznámte sa s vynikajúcim spoločníkom na zábavu aj prácu. Čo všetko ponúka tento tablet? Vysoký výkon, nádherný displej aj podporu príslušenstva, ako je Smart Keyboard na komfortné písanie či Apple Pencil - skvelý nástroj na tvorbu poznámok, podpisovanie dokumentov, prácu s PDF, ako aj skicovanie alebo kreslenie. Je presný ako ceruzka pri písaní na papier, ale v porovnaní s ňou toho dokáže neskutočne veľa.. Okrem toho si operačný systém iPadOS rozumie aj s myšou a trackpadom.

Obrovský výkon iPadu len potvrdzuje čip Apple A12 Bionic. Vďaka nemu si môžete užiť najlepšie hry a aplikácie a môžete pracovať aj s náročnejšími programami, ako napríklad Adobe Photoshop, vďaka ktorým budú vaše fotografie žiariť. Pri hraní môžete dokonca k iPadu cez Bluetooth pripojiť ovládač na Xbox, DualShock od PlayStationu alebo iný ovládač s certifikáciou MFi. Z iPadu sa tak razom stane herná konzola.

iPad bude dokonalým spoločníkom aj pri sledovaní multimédií aj prácu s nimi, a to vďaka 10,2" displeju s kvalitne jasným Retina rozlíšením. Multimediálny zážitok navyše vylepšujú aj stereo reproduktory, ktoré oceníte pri počúvaní hudby aj pri sledovaní filmových a seriálových premiér.

Zariadenie
názov / model Apple iPad
rozmery 250,6 x 174,1 x 7,5 mm
hmotnosť 495 g
počet SIM / formát nanoSIM / eSim
eSIM
konštrukcia klasická s dotykovým displejom
Fingerprint
vodeodolnosť -
obsah balenia zariadenie, USB-C nabíjací kábel, 20W USB-C adaptér
Displej
veľkosť 10,2"
typ IPS
rozlíšenie 2160 x 1620 px
Batéria
typ / kapacita Li-Po
Foto
zadná kamera 8 Mpx
blesk -
zadná kamera video 1080p@30fps, 720p@120fps, HDR
predná kamera -
Platforma
operačný systém iPadOS 14.1
počet jadier procesora 6
Pripojitelnosť
dáta GSM / HSPA / LTE
Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot
BlueTooth 4.2
NFC -
IrDA -
GPS
Pamäť
vnútorná pamäť 128 GB
RAM 3 GB
pamäťová karta -

Zmena fakturačného profilu

Vaše vybrané telefónne číslo patrí pod iný fakturačný profil, pod ktorým ste prihlásený. Celkový bonus na zariadenie sa môže odlišovať.

Bonus na zariadenia

Výška bonusu je vypočítaná ako rozdiel mesačných platieb a bonusov na zariadenia, ktoré máte k dispozícii v rámci jednej faktúry.

Neviete sa rozhodnúť? Zavoláme Vám!

Nechajte nám číslo, zavoláme vám a pomôžeme s výberom.

+421

Kliknutím na tlačidlo "Zavolajte mi" súhlasím so spracovaním vyššie uvedených osobných údajov na marketingové účely a potvrdzujem, že mám viac ako 16 rokov.

Nechajte nám kontakt

+421