Apple iPhone XR 64GB Čierny

Ľutujeme, zariadenie je nedostupné

Ľutujeme, zariadenie je nedostupné

6,1" 12 MPx
Dočasne nedostupný
Mrzí nás to, ale Apple iPhone XR 64GB Čierny nie je aktuálne dostupný.
Najvyspelejší LCD displej na trhu
Jednou z najväčších predností smartfónu Apple iPhone Xr je jeho krásny a veľký Liquid Retina displej, ktorý zaberá takmer celú prednú stranu. Jedná sa o LCD IPS panel, ktorý disponuje rozlíšením 1792x828 pixelov. S uhlopriečkou 6,1" tak vytvára skvelú jemnosť, ktorá činí 326 PPI. Displej ďalej podporuje technológiu True Tone, ktorá zaisťuje veľmi pekné a verné podanie farieb. Celkovo bude displej vytvárať nádherný obraz, ktorý bude skutočným pôžitkom pre vaše oko.
Prémiové materiály a spracovanie
Apple iPhone Xr vyniká svojím exkluzívnym spracovaním. Použitím prémiových materiálov je zaručená dlhá životnosť celého zariadenia, takže sa nemusíte obávať skorého opotrebovania vášho prístroja. Celú prednú časť telefónu chráni jedno z najodolnejších skiel, ktoré je aktuálne dostupné. Pevnosť tela zaisťuje letecký hliník, ktorý je ľahký a zároveň veľmi pevný. Precízne prevedenie a prémiové materiály tiež zaisťujú ochranu proti vode a prachu, čo potvrdzuje certifikácia IP67.
Moderný dizajn
V jednoduchosti je sila. To potvrdzuje čistý a svieži dizajn smartfónu Apple iPhone XR. Kombinácia skla a kovu vytvára nielen pevné a odolné telo, ale aj exkluzívny vzhľad, ktorý si vás získa na prvý pohľad. Telefón tak bude nielen vaším skvelým parťákom, ale tiež aj pekným módnym doplnkom, ktorý vás odlíši od ostatných.
Vylepšené Face ID
Face ID je technológia, ktorá premení vašu tvár v heslo. S touto technológiou je odomykanie telefónu alebo prihlasovanie sa k účtom a aplikáciám veľmi jednoduché a hlavne bezpečné. Face ID je najbezpečnejšia technológia vo smartfónoch pre overovanie používateľov pomocou tváre. Oproti predchádzajúcej verzii prešla táto technológia inovácií, takže je ešte bezpečnejší a hlavne rýchlejší.
Fotografujte ako nikdy pred tým
Fotografická výbava chytrého telefónu Apple iPhone Xr dosahuje skvelých výsledkov vďaka spolupráci úplne nového obrazového snímača, obrazového signálneho procesora a Neural Enginu. Všetky tieto časti zabezpečí, že budete tvoriť naozaj krásne a ostré fotografie kdekoľvek a kedykoľvek. Maximálne rozlíšenie zadného fotoaparátu je 12 Mpx a svetelnosť širokouhlého objektívu dosahuje skvelé hodnoty f/1,8. K fotoaparátu je tiež doplnený True Tone blesk, vďaka ktorému budú vznikať pekné fotografie aj v horšom osvetlení. Aby ste mali dostatok miesta na svoje fotografie, je telefón vybavený internou pamäťou, ktorá má kapacitu 64 GB.
True Depth kamera s portrétným režimom
Aj predná kamera smartfónu Apple iPhone Xr bude vynikať vysokou kvalitou fotografií. Širokouhlý objektív prednej kamery dosahuje vynikajúce svetelnosti f/2,2. Maximalne rozlíšenie prednej kamery je 7 Mpx. Portrétny režim umožňuje tvorbu umeleckých fotografií. Vďaka strojovému učeniu dokáže fotoaparát aj s jedným objektívom vytvoriť na fotografiách prirodzený a jemný bokeh. Novinkou je tiež ovládanie hĺbky ostrosti, kde si môžete ostrosť upravovať aj dodatočne po vytvorení snímky. Vďaka funkcii Smart HDR vo spolupráci s vyspelým procesorom A12 Bionic a inovatívnym obrazovým snímačom skvele vykreslí detaily tmavých aj svetlých miest na fotografii.
Rýchly a vyspelý procesor
Srdcom telefónu je inteligentný procesor A12 Bionic. Tento procesor je ako prvý vyrábaný 7nm technológiou, ktorá prináša väčší výkon a zároveň vyššiu úsporu energie. Procesor A12 Bionic pracuje s novým Neural Enginom, ktorý umožňuje strojové učenie. Táto kombinácia vám prinesie nové zážitky v rozšírenej realite, umožní vám tvorbu umeleckých fotografií s možnosťou nastavenia hĺbky ostrosti a samozrejme tiež rýchlosť a plynulosť vo všetkom, čo budete s vaším telefónom robiť.
iOS 12
Nová verzia systému iOS 12 je pripravená využiť potenciál Apple iPhone Xr na maximum. Táto verzia systému iOS prináša nepreberné množstvo zaujímavých a užitočných funkcií. Samozrejmosťou je aj vylepšená bezpečnosť a plynulosť systému. Medzi nové a zaujímavé funkcie možno zaradiť napríklad prepracovanú správu notifikácií, ktorá teraz umožňuje zoskupovanie jednotlivých oznámenia podľa tém, takže ihneď vidíte to najdôležitejšie. Notifikácie možno tiež utlmiť na určitý čas, alebo miesto, kde si neželáte byť akokoľvek rušení.
Zariadenie
názov / model Apple iPhone XR
hmotnosť 194 g
počet SIM / formát - / nanoSIM
eSIM
konštrukcia klasická s dotykovým displejom
Fingerprint -
vodeodolnosť IP67
obsah balenia telefón, nabíjačka, dátový kábel, dokumenty, EarPods s Lightning konektorom
Displej
veľkosť 6,1"
typ Retina HD
rozlíšenie 1792 x 828 px
Batéria
typ / kapacita Li-Ion / -
Foto
zadná kamera 12 MPx
blesk
zadná kamera video áno / 4K
predná kamera 7 MPx
Platforma
operačný systém iOS 12
Pripojitelnosť
dáta 2G / 3G / 4G
Wi-Fi 802.11ac Wi‑Fi s 2x2 MIMO
BlueTooth
NFC
IrDA -
GPS
Pamäť
vnútorná pamäť 64 GB
pamäťová karta -

Neviete sa rozhodnúť? Zavoláme Vám!

Nechajte nám číslo, zavoláme vám a pomôžeme s výberom.

+421

Kliknutím na tlačidlo "Zavolajte mi" súhlasím so spracovaním vyššie uvedených osobných údajov na marketingové účely a potvrdzujem, že mám viac ako 16 rokov.

Nechajte nám kontakt

+421


Samsung Galaxy Note10 Lite Čierny

Diamantový za 75 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Cat® S61 Čierny

Diamantový za 78 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Samsung Galaxy Note10 Lite Strieborný

Diamantový za 75 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Sony Xperia 5 Čierna

Diamantový za 75 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac