Apple iPhone XS Max 256GB Strieborný

6,5" 2 x 12 MPx
Dočasne nedostupný
Mrzí nás to, ale Apple iPhone XS Max 256GB Strieborný nie je aktuálne dostupný.
Takmer dokonalý displej
Nový Super Retina HD displej bol navrhnutý špeciálne pre Apple iPhone Xs Max. Displej využíva OLED panel, ktorý vyniká produkciou nádherných a živých farieb a dokonale temnej čiernej. Rozlíšenie displeja je 2688x1242 pixelov. Výsledná jemnosť displeja činí 458 pixelov na palec. Samozrejmosťou je aj podpora HDR technológie. Výsledný obraz tak bude vždy krásny, ostrý a skvele čitateľný aj vďaka silnému podsvieteniu. Dotykové ovládanie je veľmi presné a intuitívne aj vďaka 3D Touch technológii, ktorá dokáže rozoznať niekoľko úrovní tlaku.
Luxusný dizajn
Apple iPhone Xs Max vyniká nielen svojim extrémnym výkonom, ale aj svojim exkluzívnym spracovaním. Telo telefónu je vyrobené zo špeciálnej zliatiny chirurgickej ocele, ktorá je pevná a ľahká, takže dáva veľmi kvalitný základ celému telefónu. Predná časť telefónu je chránená najodolnejším sklom, ktoré je teraz dostupné. Zadná časť je tiež sklenená. Tieto materiály a veľmi kvalitné prevedenie tak zaisťujú vysokú odolnosť voči prachu a vode, čo potvrdzuje certifikácia IP68.
Inovatívny duálny fotoaparát
Fotografické vybavenie smartfónu Apple iPhone Xs Max predstavuje to najlepšie. Vďaka kombinácii širokouhlého objektívu so svetelnosťou f/1,8 a teleobjektívu so svetelnosťou f/2,4 bude telefón vytvárať naozaj nádherné fotografie. Rozlíšenie zadnej kamery dosahuje 12 Mpx. Celkovo má fotoaparát k dispozícii 2x optický zoom a 10x digitálny zoom. Na tvorbe fotografií sa bude tiež podieľať nový obrazový snímač spolu so signálnym obrazovým procesorom a Neural Enginom. K fotoaparátu je tiež doplnený True Tone blesk, ktorý vám pomôže vytvárať krásne fotografie aj za horších svetelných podmienok. Aby ste mali vždy dostatok miesta na svoje fotografie, je telefón vybavený internou pamäťou s kapacitou 256 GB.
Nahrávajte video vo vysokej kvalite
Aby toho nebolo málo, Apple iPhone Xs Max má tiež dostatok výkonu pre nahrávanie videí vo vysokej kvalite. Zadný duálny fotoaparát zvládne nahrávať videosekvencie v maximálnom rozlíšení 4k pri 60 snímkach za sekundu. Video bude tak ostré a veľmi plynulé, plné detailov a skvelých farieb. Predná kamera si tiež s videom s prehľadom poradia, zvládne nahrávať video vo FullHD rozlíšení a tiež pri 60 snímkach za sekundu. Či už sa rozhodnete natáčať akúkoľvek kamerou, videá budú vždy nádherné.
Vylepšené Face ID
Face ID je technológia, ktorá premení vašu tvár v heslo. S touto technológiou je odomykanie telefónu alebo prihlasovanie sa k účtom a aplikáciám veľmi jednoduché a hlavne bezpečné. Face ID je najbezpečnejšia technológia vo smartfónoch pre overovanie používateľov pomocou tváre. Oproti predchádzajúcej verzii prešla táto technológia inovácií, takže je ešte bezpečnejší a hlavne rýchlejší.
True Depth kamera s portrétným režimom
Aj predná kamera smartfónu Apple iPhone Xs Max bude vynikať vysokou kvalitou fotografií. Širokouhlý objektív prednej kamery dosahuje vynikajúce svetelnosti f/2,2. Maximalne rozlíšenie prednej kamery je 7 Mpx. Portrétny režim umožňuje tvorbu umeleckých fotografií. Vďaka strojovému učeniu dokáže fotoaparát aj s jedným objektívom vytvoriť na fotografiách prirodzený a jemný bokeh. Novinkou je tiež ovládanie hĺbky ostrosti, kde si môžete ostrosť upravovať aj dodatočne po vytvorení snímky. Vďaka funkcii Smart HDR vo spolupráci s vyspelým procesorom A12 Bionic a inovatívnym obrazovým snímačom skvele vykreslí detaily tmavých aj svetlých miest na fotografii.
Rýchly a vyspelý procesor
Srdcom telefónu je inteligentný procesor A12 Bionic. Tento procesor je ako prvý vyrábaný 7nm technológiou, ktorá prináša väčší výkon a zároveň vyššiu úsporu energie. Procesor A12 Bionic pracuje s novým Neural Enginom, ktorý umožňuje strojové učenie. Táto kombinácia vám prinesie nové zážitky v rozšírenej realite, umožní vám tvorbu umeleckých fotografií s možnosťou nastavenia hĺbky ostrosti a samozrejme tiež rýchlosť a plynulosť vo všetkom, čo budete s vaším telefónom robiť.
iOS 12
Nová verzia systému iOS 12 je pripravená využiť potenciál Apple iPhone Xs Max na maximum. Táto verzia systému iOS prináša nepreberné množstvo zaujímavých a užitočných funkcií. Samozrejmosťou je aj vylepšená bezpečnosť a plynulosť systému. Medzi nové a zaujímavé funkcie možno zaradiť napríklad prepracovanú správu notifikácií, ktorá teraz umožňuje zoskupovanie jednotlivých oznámení podľa tém, takže ihneď vidíte to najdôležitejšie. Notifikácie možno tiež utlmiť na určitý čas, alebo miesto, kde si neželáte byť akokoľvek rušení.
Zariadenie
názov / model Apple iPhone XS Max
rozmery 157,5 x 77,4 x 7,7 mm
hmotnosť 208 g
počet SIM / formát - / nanoSIM
eSIM
konštrukcia klasická s dotykovým displejom
Fingerprint 157,5 x 77,4 x 7,7 mm
IP68
obsah balenia telefón, nabíjačka, dátový kábel, dokumenty, EarPods s Lightning konektorom
Displej
veľkosť 6,5"
typ Super Retina HD
rozlíšenie 2688 x 1242 px
Batéria
typ / kapacita lithium-ion / -
bezdrôtové nabíjanie
Foto
zadná kamera 2 x 12 MPx
blesk
zadná kamera video áno, 4K
predná kamera 7 MPx
Platforma
operačný systém iOS 12
frekvencia procesora A12 Bionic chip
počet jadier procesora 6
Pripojitelnosť
dáta Gigabit-class LTE s 4 x 4 MIMO a LAA
Wi-Fi 802.11ac Wi‑Fi s 2 x 2 MIMO
BlueTooth
NFC
IrDA -
GPS
VoLTE
Pamäť
vnútorná pamäť 256 GB
pamäťová karta -

Zmena fakturačného profilu

Vaše vybrané telefónne číslo patrí pod iný fakturačný profil, pod ktorým ste prihlásený. Celkový bonus na zariadenie sa môže odlišovať.

Bonus na zariadenia

Výška bonusu je vypočítaná ako rozdiel mesačných platieb a bonusov na zariadenia, ktoré máte k dispozícii v rámci jednej faktúry.

Neviete sa rozhodnúť? Zavoláme Vám!

Nechajte nám číslo, zavoláme vám a pomôžeme s výberom.

+421

Kliknutím na tlačidlo "Zavolajte mi" súhlasím so spracovaním vyššie uvedených osobných údajov na marketingové účely a potvrdzujem, že mám viac ako 16 rokov.

Nechajte nám kontakt

+421


Samsung Galaxy Z Flip 5G Hnedý

Samsung Galaxy Z Flip 5G Hnedý

Diamantový za 105 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G Čierny

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G Čierny

Diamantový za 103 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Apple iPhone 12 Pro Max 256GB Graphite

Apple iPhone 12 Pro Max 256GB Graphite

Diamantový za 105,5 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Samsung Galaxy Z Flip 5G Šedý

Samsung Galaxy Z Flip 5G Šedý

Diamantový za 105 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac