Herná konzola Xbox Series X Čierna

Dočasne nedostupný
Mrzí nás to, ale Herná konzola Xbox Series X Čierna nie je aktuálne dostupný.

Budúcnosť gamingu nebola doteraz nikdy taká inšpirujúca. Kreativita v hrách prekvitá. Nové služby vás povzbudzujú objavovať viacej hier a zblížiť vás s hrami, online tvorcami a streamermi, ktorých milujete. Cloud technológie vytvárajú masívnu príležitosť streamovať konzolové hry a hrať s ľuďmi s ktorými chcete, kdekoľvek chcete. Pripravte sa na nový úsvit konzol novej generácie.

S porovnaním s predošlou generáciou, Xbox Series X reprezentuje lepšiu rovnováhu výkonu a rýchlosti, čím sa posúva na všetkých technologických frontoch vďaka čomu prináša úžasné, dynamické, živé svety a minimalizuje hociktorý aspekt, ktorý vás môže ukrátiť o tento zážitok.

Xbox Series X je doteraz najvýkonnejšia konzola poháňaná procesorom na mieru, ktorý využíva architektúru AMD Zen 2 a RDNA 2. Týmto prináša štvornásobnú procesnú silu Xbox One a ponúka vývojárom využiť 12 TFLOP (tera flopov) GPU výkonu (grafickej procesnej jednotky) - dvojnásobok Xbox One X a viacej než osemnásobok originálneho Xbox One. Xbox Series X prináša pravý generačný skok v procesnom a grafickom výkone vďaka úplne novým technikám, čo vedie ku väčšiemu frame rate, väčším, viacej sofistikovaným herným svetom a zážitku, ktorý vás vtiahne tak ako doposiaľ žiadna konzola.

Xbox Series X od Microsoftu je najrýchlejšia, najvýkonnejšia konzola doteraz, dizajnovaná pre generáciu konzol, ktorá vkladá vás do jej centra. To znamená verné zobrazenie herného zážitku vo vnútri výrazného dizajnu, s možnosťou objaviť množstvo hier naprieč 4 generáciami, toto všetko vás čaká vrátane viacej hry a menej čakania. Vyskúšajte aj vy konzolu novej generácie a ponorte sa do hry ako nikdy predtým.

Zariadenie
názov / model Xbox Series X
obsah balenia Xbox Series X, Bezdrôtový gamepad, Napájací kábel
Pamäť
pamäťová karta 1 TB
Procesor
typ procesora AMD Zen 2
počet jadier procesora 8
frekvencia procesora 8 x 3.8 GHz
Operačná pamäť
veľkosť pamäte 16 GB
typ pamäte GDDR6
Hard disk - uložisko
kapacita HDD 1 TB
Ďalšie parametre
USB 3.2
HDMI

Zmena fakturačného profilu

Vaše vybrané telefónne číslo patrí pod iný fakturačný profil, pod ktorým ste prihlásený. Celkový bonus na zariadenie sa môže odlišovať.

Bonus na zariadenia

Výška bonusu je vypočítaná ako rozdiel mesačných platieb a bonusov na zariadenia, ktoré máte k dispozícii v rámci jednej faktúry.

Neviete sa rozhodnúť? Zavoláme Vám!

Nechajte nám číslo, zavoláme vám a pomôžeme s výberom.

+421

Kliknutím na tlačidlo "Zavolajte mi" súhlasím so spracovaním vyššie uvedených osobných údajov na marketingové účely a potvrdzujem, že mám viac ako 16 rokov.

Nechajte nám kontakt

+421


Ninebot by Segway Kickscooter E25E

Ninebot by Segway Kickscooter E25E

Diamantový za 71 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Samsung TV 55" (UE55TU8502UXXH)

Samsung TV 55" (UE55TU8502UXXH)

Diamantový za 72 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Samsung TV 50" (UE50TU8502UXXH)

Samsung TV 50" (UE50TU8502UXXH)

Diamantový za 69,5 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac