Huawei MatePad T8 Modrý

8,00" 5 Mpx

Upozorňujeme vás, že v tomto zariadení nenájdete niektoré aplikácie na ktoré ste zvyknutí. V zariadení nenájdete predinštalované Google aplikácie ako napr. YouTube, Gmail, Google Fotky, Google Mapy a Google Drive. Momentálne ich nenájdete ani v AppGallery.

Nový Huawei MatePad T8 má operačný systém Android s nadstavbou EMUI 10.1 a HMS (mobilné služby Huawei). Na sťahovanie aplikácií v tomto zariadení neslúži obchod Google Play, ale vlastný obchod HUAWEI AppGallery, cez ktoré najdete vhodne alternativy k aplikaciam na ktore ste boli zvyknuti. Viac informácií nájdete na našom webe. Zoznam aktuálnych dostupných aplikácii nájdete na webe Huawei, zoznam sa priebežne aktualizuje.

Huawei MatePad T8 sa môže pochváliť štýlovým dizajnom s ultra tenkými (len 4,9 mm) bočnými rámikmi a 80- percentným pomerom obrazovky k telu, čo z neho robí vynikajúceho spoločníka pre jednotlivca, ale aj celú rodinu. Tablet Huawei MatePad T8 ponúka špeciálny detský režim, ktorý z tabletu urobí bezpečné miesto pre rôzne zábavné, ale i vzdelávacie aplikácie a možnosť dohľadu rodiča nad dieťaťom. Vylepšený režim ochrany zraku chráni oči detí pred modrým svetlom.

Prekvapiť vás môže jeho nízka váha, ktorá predstavuje 310g. Ponúka nádherný 8” displej s vysokým rozlíšením 1280 x 800 pixelov. Batéria s kapacitou 5100 mAh, vám zaručuje výdrž na niekoľko hodín. Umožní až 12 hodín prehrávania videa a rovnakú dobu prehliadania webových stránok. Je ideálnym spoločníkom pre zábavu, ale aj napríklad štúdium. MatePad T8 poháňa vylepšená osem-jadrová čipová sada, ktorá sa stará o bleskurýchlu odozvu. Nezáleží na tom, či hráš hru alebo ťa čakajú pracovné úlohy.

Zariadenie
názov / model Huawei MatePad T8
rozmery 199,7 x 121,1 x 8,55 mm
hmotnosť 310 g
počet SIM / formát -
eSIM -
konštrukcia klasická s dotykovým displejom
Fingerprint -
vodeodolnosť -
obsah balenia zariadenie, nabíjací microUSB kábel, adaptér, manuál
Displej
veľkosť 8,00"
typ IPS
rozlíšenie 1280 x 800 px
Batéria
typ / kapacita Li-Po / 5100 mAh
Foto
zadná kamera 5 Mpx
zadná kamera video 1080p@30fps
predná kamera 2 Mpx
Platforma
operačný systém Android 10
frekvencia procesora 4 x 2.0 GHz & 4 x 1.50 GHz
počet jadier procesora 8
Pripojitelnosť
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot
BlueTooth 5.0
NFC -
IrDA -
GPS
Pamäť
vnútorná pamäť 32 GB
RAM 2 GB
pamäťová karta do 512 GB

Zmena fakturačného profilu

Vaše vybrané telefónne číslo patrí pod iný fakturačný profil, pod ktorým ste prihlásený. Celkový bonus na zariadenie sa môže odlišovať.

Bonus na zariadenia

Výška bonusu je vypočítaná ako rozdiel mesačných platieb a bonusov na zariadenia, ktoré máte k dispozícii v rámci jednej faktúry.

Neviete sa rozhodnúť? Zavoláme Vám!

Nechajte nám číslo, zavoláme vám a pomôžeme s výberom.

+421

Kliknutím na tlačidlo "Zavolajte mi" súhlasím so spracovaním vyššie uvedených osobných údajov na marketingové účely a potvrdzujem, že mám viac ako 16 rokov.

Nechajte nám kontakt

+421


Lenovo Tab M10 HD (2nd gen) Šedý

Lenovo Tab M10 HD (2nd gen) Šedý

Titánový za 42,5 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Lenovo Tab M8 Šedý

Lenovo Tab M8 Šedý

Titánový za 42 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac