Huawei Watch GT 2 Pro Šedé

Chcete začať behávať alebo mať lepší prehľad o svojich športových aktivitách? Múdre hodinky sú skvelým fitnes pomocníkom. Wearables alebo nositeľná elektronika naberá druhý dych. Čoraz viac používateľov siaha po zariadeniach, ako sú smart hodinky alebo fitnes náramky. Niet sa čomu čudovať, keďže poskytujú rýchly prehľad o notifikáciách alebo pokročilé fitnes funkcie. My vám teraz ponúkame novinku Huawei Watch GT2 Pro. Kvalitný AMOLED displej je výborne čitateľný aj na slnku a zároveň energeticky úsporný. Hodinky navyše pôsobia luxusným dojmom a hodia sa aj k formálnejšiemu oblečeniu. Ovládanie prostredia a aplikácií je pohodlné a svižné. Výrobca novej verzie poskytol úložný priestor 4 GB, ktorý môžete využiť napríklad na uloženie hudobných skladieb. Na behanie tak nemusíte brať so sebou smartfón, hudbu si pustíte priamo z hodiniek cez bezdrôtové slúchadlá a vďaka zabudovanému GPS zaznamenajú aj vašu trasu a výkon.

Práve zameranie sa na fitnes a monitorovanie pohybových aktivít robí z Huawei Watch GT2 Pro skvelého partnera na cvičenie. Hodinky okrem tepu monitorujú aj úroveň stresu alebo ponúkajú možnosť dychových cvičení. Počas cvičenia vás upozornia na výkyvy v sledovaných hodnotách aj zvukovými hláseniami, takže ich nemusíte sledovať počas cvičenia. Hodinky Huawei Watch GT2 Pro disponujú aj hodnotením anaeróbneho cvičenia. Dokážu zhodnotiť zaťaženie organizmu, určia hodnotu maximálnej rýchlosti spotreby kyslíka (VO2 max) a odporučia vám dĺžku prestávky medzi jednotlivými cvičeniami. Jednou z najväčších výhod Huawei Watch GT2 Pro je výdrž na jedno nabitie. Výrobca udáva 10 až 14 dní na jedno nabitie, a to aj pri zapnutí neustáleho merania tepu alebo monitoringu spánku.

Zariadenie
názov / model Huawei Watch GT 2 Pro
rozmery 46,7 x 46,7 x 11,4 mm
hmotnosť 52 g
vodeodolnosť 5 ATM
obsah balenia zariadenie, nabíjací dok, nabíjací kábel, manuál
Displej
veľkosť 1,39"
typ AMOLED
rozlíšenie 454 x 454 px
Batéria
typ / kapacita Li-Ion / 455 mAh
Pripojitelnosť
Wi-Fi -
BlueTooth 5.1
NFC -
GPS
Pamäť
vnútorná pamäť 4 GB
RAM 32 MB

Zmena fakturačného profilu

Vaše vybrané telefónne číslo patrí pod iný fakturačný profil, pod ktorým ste prihlásený. Celkový bonus na zariadenie sa môže odlišovať.

Bonus na zariadenia

Výška bonusu je vypočítaná ako rozdiel mesačných platieb a bonusov na zariadenia, ktoré máte k dispozícii v rámci jednej faktúry.

Neviete sa rozhodnúť? Zavoláme Vám!

Nechajte nám číslo, zavoláme vám a pomôžeme s výberom.

+421

Kliknutím na tlačidlo "Zavolajte mi" súhlasím so spracovaním vyššie uvedených osobných údajov na marketingové účely a potvrdzujem, že mám viac ako 16 rokov.

Nechajte nám kontakt

+421


Huawei Watch GT 3 46mm Čierne

Huawei Watch GT 3 46mm Čierne

Platinový za 52 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Huawei Watch GT 3 42mm Biele

Huawei Watch GT 3 42mm Biele

Platinový za 52 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Huawei Watch GT 3 42mm Zlaté

Huawei Watch GT 3 42mm Zlaté

Platinový za 52 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Samsung Galaxy Watch3 41mm Strieborné

Samsung Galaxy Watch3 41mm Strieborné

Platinový za 52 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac