Konzola PlayStation 4 PRO 1TB Čierna

Dočasne nedostupný
Mrzí nás to, ale Konzola PlayStation 4 PRO 1TB Čierna nie je aktuálne dostupný.

Zoznámte sa s najdokonalejšou konzolou na svete a zdieľajte s ostatnými váš herný svet. Model Pro zo série PlayStation 4 vás zaujme nie len svojim štýlovým designom, ale predovšetkým technológiami. PS4 Pro je skrátka snom každého hráča. Ponúka bezkonkurenčný výkon, podporu 4K rozlíšenia, špičkovú grafiku HDR plnú intenzívnych farieb a zdokonalený pohodlný ovládač DualShock4, ktorý si naozaj zamilujete. Vychutnajte si príliv energie, zábavy a oddychu. Doprajte si nezabudnuteľný zážitok.


Štýlový design
Futuristické telo a výrazné krivky robia z tejto konzoly nie len výborného spoločníka, ale zároveň aj štýlový doplnok, ktorý sa výborne hodí do vášho interiéru. Konzola dokáže plniť aj funkciu Blue-ray prehrávača a vyniká podporou HDR ako pri hrách, tak aj pri filmových tituloch.

Uhrančivý zážitok
Konzola ukrýva najnovšie technológie, ktoré hranie povýšia na vyššiu úroveň. Vychutnáte si nie len dokonale ostrý obraz, ale aj perfektné detaily v každom okamihu.

Nekonečná zábava
Zo služieb Netflix, YouTube a ďalších aplikácií budete môcť streamovať tie najlepšie filmy, seriály aj najnovšie videá v dych vyrážajúcom 4K rozlíšení. Postará sa o to automatické prevzorkovanie, ktoré vám zároveň dopraje ten najautentickejší obraz.

Bezchybný výkon a rýchlosť
Najrýchlejší, najostrejší a pritom najplynulejší zážitok z hrania? S PS4 Pro je to možné. Vysoký výkon tejto konzoly sa postará o intenzívnu grafiku a rýchlejšia a stabilnejšia frekvencia záberov zasa o dynamickú akciu, kráčajúcu ruka v ruke s plynulým pohybom.

Intuitívne a dôkladné ovládanie
Bezdrôtový ovládač DualShock 4 sa pýši novým vzhľadom aj prevedením. Do ruky vám padne ako uliaty a jeho intuitívne ovládanie ponúka množstvo vymožeností - prepracované analógové páčky a spúšte, senzory pohybu, dotykové ovládanie, zabudovaný reproduktor a integrovanú svetelnú lištu, s ktorou získate o vašej hre ešte lepší prehľad.


OBSAH BALENIA

Herná konzola PS4 Pro 1TB Black

Bezdrôtový ovladač Dualshock 4

Mono Headset

HDMI kábel

Síeťový kábel AC

USB kábel

Uživateľský manuál

Zariadenie
obsah balenia Konzola PlayStation 4 Pro 1TB, bezdrôtový ovládač Sony Dualshock 4 v2, monofónne slúchadlo, sieťový kábel AC, kábel HDMI, kábel USB
Pripojitelnosť
Wi-Fi Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac
BlueTooth áno, 4.0
Pamäť
vnútorná pamäť 1 TB
RAM 8 GB

Zmena fakturačného profilu

Vaše vybrané telefónne číslo patrí pod iný fakturačný profil, pod ktorým ste prihlásený. Celkový bonus na zariadenie sa môže odlišovať.

Bonus na zariadenia

Výška bonusu je vypočítaná ako rozdiel mesačných platieb a bonusov na zariadenia, ktoré máte k dispozícii v rámci jednej faktúry.

Neviete sa rozhodnúť? Zavoláme Vám!

Nechajte nám číslo, zavoláme vám a pomôžeme s výberom.

+421

Kliknutím na tlačidlo "Zavolajte mi" súhlasím so spracovaním vyššie uvedených osobných údajov na marketingové účely a potvrdzujem, že mám viac ako 16 rokov.

Nechajte nám kontakt

+421


Lenovo IdeaPad 3-15ADA05 (81W1009NCK) Modrý

Lenovo IdeaPad 3-15ADA05 (81W1009NCK) Modrý

Diamantový za 66 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Bang & Olufsen Beoplay H9

Bang & Olufsen Beoplay H9

Diamantový za 66 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Ninebot by Segway Kickscooter E22E

Ninebot by Segway Kickscooter E22E

Diamantový za 66 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Samsung TV 43" (UE43TU7172UXXH)

Samsung TV 43" UE43TU7172UXXH

Diamantový za 65 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac