Konzola XBOX ONE S 1TB + 3 hry

Predstavujeme novú hernú konzolu Xbox One S s kapacitou interného disku 1TB. Hrajte sa tie najlepšie hry a to vrátane klasiky určenej pre Xbox 360. Nová konzola je menšia o 40%. Technológia HDR - High Dynamic Range ti hranie vylepší o živšie, bohatšie farby vo videách či hrách. Nezabudnite si vyskúšať viac pohodlia a lepšie držanie nového bezdrôtového ovládača pre Xbox, ktorý teraz ponúka úchyt so štruktúrovaným povrchom a pripojenie cez Bluetooth.
Teraz vo výhodnom balení s hrami Forza Horizon 4, Fifa 19, Gear of War 4 a kontom Xbox LIVE Gold na 3 mesiace.

Nový dizajn

Zahrajte si tie najlepšie hry, ktoré zahŕňajú aj klasiky určené pre konzolu Xbox 360. A to všetko na konzole, ktorá bude o 40% menšia ako doteraz. Nenechajte sa však oklamať jeho veľkosťou: s integrovaným napájacím zdrojom a s kapacitou úložného priestoru 1 TB, je konzola Xbox One S najpokročilejšia, akú ste doposiaľ mohli vidieť.

Vizuálna hĺbka

V exkluzívnych tituloch, ako budú napríklad Gears of War 4, Fifa 19 či Forza Horizon 3 budete mať možnosť zažiť ostrejšie a bohatšie farby. Vďaka vyššiemu pomeru svetelných a tmavých plôch prináša technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) do vašich herných noviniek skutočnú hĺbku vizuálnych prvkov.

4K Ultra HD

4K HD prináša vysoko jasné videá s realistickým pozadím, ktoré získate vďaka štvornásobnému video rozlíšeniu. Budete mať možnosť streamovať 4K videá z rôznych služieb, alebo sledovať vysoko kvalitné Blu-ray filmy v rozlíšení Ultra HD.

Nový ovládač

Nová verzia bezdrôtového Xbox ovládača Vám ponúkne vyšší komfort, ktorý podporí elegancia ergonomického dizajnu. Protišmyková povrchová konštrukcia ovládača umožní vyššiu presnosť pri mierení. Technológia Bluetooth umožní kompatibilitu s PC, tabletmi a telefónmi, ktoré podporujú Windows 10.

Zariadenie
názov / model XBOX One S 1TB + 3 hry
Platforma
počet jadier procesora 8
Pripojitelnosť
Wi-Fi WiFi 802.11b/g/n
BlueTooth
Pamäť
vnútorná pamäť 1 TB
RAM 8 GB

Garmin Smarthodinky Vívomove HR, Premium Silver L

Platinový O2 Paušál za 45 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Vysávač Xiaomi Mi Robot Vacuum Biely

Platinový O2 Paušál za 47 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

PS4 500GB čierna + 3 Hry

Platinový O2 Paušál za 45,5 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Samsung Galaxy Watch SM-R800NZS 46 mm Strieborné

Platinový O2 Paušál za 48 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac