Music Hero - Bezdrôtové slúchadlá TWS Čierne

Bezdrôtové slúchadlá spoločnosti sbs Mobile vybavené praktickým nabíjacím puzdrom a multifunkčnými tlačidlami pre ovládanie hudby a vybavovanie telefonických hovorov.

Bezdrôtové pripojenie
Bezdrôtové slúchadlá Style sú vybavené technológiami Autopairing a TWS (True Wireless Stereo). Vďaka tomu sa navzájom párujú bez potreby káblového pripojenia a zároveň sa pripájajú aj k vášmu telefónu. Prostredníctvom technológie Bluetooth sa zas zaisťuje optimálna kompatibilita s rôznymi zariadeniami.

Nabíjanie
Pokiaľ je slúchadlá potrebné nabiť, alebo ich len jednoducho práve nepotrebujete používať, stačí ich uložiť do praktického nabíjacieho puzdra, kde má každé slúchadlo vyhradený svoj vlastný príslušný slot. Nabíjacie puzdro má kapacitu 300 mAh a nabíja sa pomocou Micro USB kábla, ktorý je súčasťou balenia.

Automatické zapínanie

Slúchadlá Style sú vždy pripravené na používanie. Stačí ich jednoducho vybrať z puzdra a vložiť do uší. Slúchadlá sa ihneď zapnú automaticky.

Hudba a telefonické hovory
Slúchadlá sú vybavené multifunkčným tlačidlom na ovládanie hudby alebo vybavovanie telefonických hovorov. Vďaka tomu môžete bez problémov prehrávať a pozastaviť skladbu, prijať alebo odmietnuť hovor a znovu vytočiť posledné číslo. Môžete tiež aktivovať funkciu hlasového asistenta. Slúchadlá tak vďaka tejto funkcií tvoria základné príslušenstvo pre každého moderného človeka, ktorý je neustále v pohybe.

Komfort
Slúchadlá Style disponujú moderným, ergonomickým dizajnom s extrémne nízkou hmotnosťou. Vďaka týmto vlastnostiam sú veľmi príjemné a pohodlné aj počas celodenného používania.

Vlastnosti:
  • Stereo
  • Prevádzková doba: 2,5 hod
  • Doba nabíjania: 1,5 hod
  • Režim standby: 24 hod
  • Integrovaný duálny mikrofón
  • Nabíjacie puzdro s kapacitou 300 mAh
  • Micro USB kábel súčasťou balenia
  • Prevádzkový dosah: 10 m
  • Technológia: Bluetooth V 5.0, TWS, Autopairing

Zmena fakturačného profilu

Vaše vybrané telefónne číslo patrí pod iný fakturačný profil, pod ktorým ste prihlásený. Celkový bonus na zariadenie sa môže odlišovať.

Bonus na zariadenia

Výška bonusu je vypočítaná ako rozdiel mesačných platieb a bonusov na zariadenia, ktoré máte k dispozícii v rámci jednej faktúry.

Neviete sa rozhodnúť? Zavoláme Vám!

Nechajte nám číslo, zavoláme vám a pomôžeme s výberom.

+421

Kliknutím na tlačidlo "Zavolajte mi" súhlasím so spracovaním vyššie uvedených osobných údajov na marketingové účely a potvrdzujem, že mám viac ako 16 rokov.

Nechajte nám kontakt

+421


Kávovar Krups Dolce Gusto Infinissima

Kávovar Krups Dolce Gusto Infinissima Čierny

Modrý za 22,5 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

JBL GO 3 Mini reproduktor Čierny

JBL GO 3 Mini reproduktor Čierny

Modrý za 22 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Xiaomi Mi Ručný vysávač mini

Xiaomi Mi Ručný vysávač mini

Modrý za 22 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Váha Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 Biela

Modrý za 22 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac