Nočné svetlo Mi Motion Activated Night Light 2

Mi nočné svetlo aktivované pohybom prichádza v novej verzii, sníma pohyb až pod 120° uhlom. Svetlo sa po 15 sekúnd bez pohybu automaticky vypne. Nastaviteľný je taktiež režim jasu a to buď na 4 lumeny alebo až 25 lumenov. Táto nová, ešte lepšia verzia obsahujte taktiež malý stojan, na ktorom je možné senzor otáčať dookola, teda 360°. Uchytenie k stojanu je zabezpečené magnetom, takže môžete kedykoľvek senzor vziať do ruky a svietiť si kdekoľvek to bude potrebné.

Svetlo má uhol snímania 120 stupňov a reaguje na vzdialenosť 5 až 7 metrov. Pomocou pokročilého fotosenzitívneho senzora a technológie infračervených lúčov (ktoré sú imúnne voči rušeniu infračerveným žiarením) je svetlo schopné detekovať ľudskú prítomnosť a môže sa tak automaticky zapnúť v tmavom prostredí a rozsvietiť sa po dobu 15 sekúnd. Svetlo je napájané z batérií a nie je teda nutné jeho pripojenie do zásuvky. Voľba režimu ultra nízkej spotreby zaisťuje v pohotovostnom režime spotrebu energie len 0,25 mW. K dispozícii sú dve úpravy jasu – keď je v režime 0.7l, môže byť batéria používaná po dobu asi 12 mesiacov a v režime 3.8l môže byť použitá po dobu asi 6 mesiacov.

Vďaka integrovanému snímaču denného svetla sa vaše svetlo rozsvieti iba v prípade potreby. Keď už nie je detekovaný žiadny pohyb, svetlo sa po zvolenom čase automaticky vypne. Vďaka unikátnemu praktickému uchyteniu môžete svoje svetlo prichytiť takmer kamkoľvek bez nutnosti použitia ďalšieho príslušenstva. Či už ide o šatníkovú skriňu, schodisko, skriňu alebo posteľ, garáž, vchod, či iné objekty.

Zariadenie
názov / model Mi Motion Activated Night Light 2

Zmena fakturačného profilu

Vaše vybrané telefónne číslo patrí pod iný fakturačný profil, pod ktorým ste prihlásený. Celkový bonus na zariadenie sa môže odlišovať.

Bonus na zariadenia

Výška bonusu je vypočítaná ako rozdiel mesačných platieb a bonusov na zariadenia, ktoré máte k dispozícii v rámci jednej faktúry.

Neviete sa rozhodnúť? Zavoláme Vám!

Nechajte nám číslo, zavoláme vám a pomôžeme s výberom.

+421

Kliknutím na tlačidlo "Zavolajte mi" súhlasím so spracovaním vyššie uvedených osobných údajov na marketingové účely a potvrdzujem, že mám viac ako 16 rokov.

Nechajte nám kontakt

+421


Jednorázové Mopovacie handričky pre Mi Vacuum Mop Pro (30ks)

Modrý za 22 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Xiaomi nádržka na vodu k Mi Robot Vacuum Mop Pro

Modrý za 22 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Príslušenstvo ku Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Čierne

Príslušenstvo ku Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro

Modrý za 22 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro Filtre (2 ks)

Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro Filtre (2 ks)

Modrý za 22 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac