Príslušenstvo ku Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Čierne

Mi Vacuum Mop Pro bočné kefy (2 ks)

Dynamické postranné kefy udržujú čistotu pri okrajoch stien. Táto postranná kefa posúva nečistoty z rohov priamo na hlavné teleso, ktoré dokonalo vysaje všetky nečistoty. Používa sa termoplastický elastomérny materiál nemeckého BAYER, ktorý je veľmi dobre odolný proti opotrebeniu. Nylonový zväzok vlasov, materiál je mäkký a tvrdý, zaisťuje čistiaci účinok bez poškodenia nábytku a podlahy.

Bočná kefa beží pri 330 otáčkach za minútu, okraje vašich stien sú dôkladne vyčistené. Ak nie sú príliš veľké nečistoty, kefa zametá pri rýchlosti 130 otáčok za minútu. Zabraňuje poškodeniu podlahy, je vyrobené z nemeckého ABS termoplastického elastomérového materiálu BAYER, štetiny sú odolné proti opotrebeniu, nylonové vlasové zväzky nepoškriabu podlahu ani nábytok, týmto je docielené bezpečného používania kdekoľvek vo vašej domácnosti.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Brush

Mi Robot Vacuum využíva hlavnú kefu v tvare V, otáča sa rýchlosťou 1350 ot./min., Bipolárny cyklón zhromažďuje do centrálnej polohy odpad z oboch strán a potom silným tlakom vetra prenáša všetky nečistoty do prachového boxu. Vysávač tak dosahuje veľmi efektívneho čistenia vášho domu po celý deň. Vzhľadom k tomu, že v domácnostiach môže byť viac typov podkladov napr. Dlaždice, koberce, parkety kde sa ľahko zbiera prach, ktorý sa ťažko čistí, bol vyvinutý systém pohyblivých kief. Vďaka tomu sa môžu pohybovať hore aj dolu a dôkladnejšie tak vyčistia jednotlivé medzery bez straty sacej sily, tým je dosiahnutý účinok hlbokého čistenie podláh.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Filter

Efektívna filtrácia, eliminuje sekundárne znečistenie. Filter pre Xiaomi Mi Robot Vacuum používa filtračný materiál triedy E11 k efektívnemu filtrovanie prachu. Účinnosť filtrácie 0.3pm> 99.2%. Sieť filtra pohodlne zachytáva prach a prechádza čistý vzduch. Súčasne je povrch filtra vybavený nylonovým hrubým filtrom, ktorý dokáže spomaliť proces zanesenia filtra od nečistôt. Ak používateľ zabudne alebo nesprávne umiestni filter do robotického vysávača Xiaomi, Hallový senzor zabezpečí, aby užívateľ bol upozornený, že je potrebné prekontrolovať uloženie tohto filtra.

Zariadenie
názov / model Xiaomi Mi Mop Pro Acc Black

Zmena fakturačného profilu

Vaše vybrané telefónne číslo patrí pod iný fakturačný profil, pod ktorým ste prihlásený. Celkový bonus na zariadenie sa môže odlišovať.

Bonus na zariadenia

Výška bonusu je vypočítaná ako rozdiel mesačných platieb a bonusov na zariadenia, ktoré máte k dispozícii v rámci jednej faktúry.

Neviete sa rozhodnúť? Zavoláme Vám!

Nechajte nám číslo, zavoláme vám a pomôžeme s výberom.

+421

Kliknutím na tlačidlo "Zavolajte mi" súhlasím so spracovaním vyššie uvedených osobných údajov na marketingové účely a potvrdzujem, že mám viac ako 16 rokov.

Nechajte nám kontakt

+421


Ochranné okuliare GUNNAR JEWEL ONYX

 Ochranné okuliare GUNNAR JEWEL ONYX

Modrý za 22 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Ochranné okuliare GUNNAR HAUS ONYX

Ochranné okuliare GUNNAR HAUS ONYX

Modrý za 22,5 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Ochranné okuliare GUNNAR VERTEX ONYX

Ochranné okuliare GUNNAR VERTEX ONYX

Modrý za 22 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

GEMBIRD Patch kábel FTP Cat 6.2m Šedý

GEMBIRD Patch kábel FTP Cat 6.2m Šedý

Modrý za 22 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac