Samsung Galaxy Watch3 45mm Čierne

Hodinky, ktoré sa stanú vaším osobným strážcom. Galaxy Watch3 predstavujú kombináciu produktivity na úrovni smartfónov a špičkovú technológiu pre vaše zdravie v jednom prémiovom, tradičnom prevedení. Samsung prináša ich zatiaľ najpokročilejšie Galaxy hodinky, Galaxy Watch3, sa stanú vašim dennodenným spoločníkom a tak budete mať váš život a zdravie plne vo vašich rukách. A v čom sú Samsung Galaxy Watch3 také jedinečné? Ich jedinečnosť sa ukrýva v precíznej otočnej lunete pre ovládanie aplikácii. Na výber máte z dvoch veľkostí, 45 mm alebo 41 mm, obe možnosti ponúkajú nezabudnuteľný ciferník. Elegantný dizajn je k dispozícii v prémiových odtieňoch čiernej.

Pre vzhľad Galaxy Watch3 je príznačný prvotriedny kožený remienok. Vďaka jeho materiálu pôsobí vzhľad hodiniek prirodzenejšie a keď remienok prevrátite, uvidíte spevnenú kožu, ktorá ochraňuje remienok pred stratou farby. Galaxy Watch3 využívajú červené LED a infračervené lúče na odhad vašich hladín SpO2 alebo množstva kyslíka v krvi. Keďže táto saturácia kyslíkom priamo súvisí s fyzickým výkonom, môžete pomocou Galaxy Watch3 vylepšíť svoju športovú rutinu na ďalšiu úroveň. Galaxy Watch3 registrujú vaše REM cykly, hlboký spánok a celkovú dobu spánku, a tým sa snažia zvýšiť kvalitu vášho odpočinku.

Zariadenie
názov / model Samsung Galaxy Watch 3 SM-R840NZK
rozmery 46,2 × 45 × 11,1 mm
hmotnosť 53,8 g
Displej
veľkosť 1,4"
typ Super AMOLED
rozlíšenie 360 x 360 px
Batéria
typ / kapacita Li-Ion / 340 mAh
Platforma
operačný systém Tizen
frekvencia procesora 2 x 1,15 GHz
počet jadier procesora 2
Pripojitelnosť
Wi-Fi 802.11 b/g/n 2.4GHz
BlueTooth 5.0
NFC
GPS
Pamäť
vnútorná pamäť 8 GB
RAM 1 GB
pamäťová karta -

Neviete sa rozhodnúť? Zavoláme Vám!

Nechajte nám číslo, zavoláme vám a pomôžeme s výberom.

+421

Kliknutím na tlačidlo "Zavolajte mi" súhlasím so spracovaním vyššie uvedených osobných údajov na marketingové účely a potvrdzujem, že mám viac ako 16 rokov.

Nechajte nám kontakt

+421