Samsung watch Active SM-R500NZK

Exkluzívne výnimočný dizajn športových hodiniek okamžite zaujme každého používateľa. Spoločnosť Samsung vsadila na klasický kompaktný a jednoduchý dizajn náramkových hodiniek so športovým nádychom. Ľahko vymeniteľný ciferník a náramky vám poskytujú možnosť vytvorenia si hodiniek podľa vášho vkusu.

Samsung hodinky vám ponúkajú veľmi širokú ponuku vybavenia. Množstvo funkcií, ktorými sú vybavené ponúkajú celistvý prehľad o vami vykonaných aktivitách a nazbierané údaje sa zobrazujú na dokonale ostrom a čitateľnom displeji s rozlíšením 360 x 360 px.

Tieto hodinky nikdy nespia. Naopak ich spracovanie a prevedenie neuberá na pohodlnosti, a preto je ich nosenie komfortné aj počas spánku. Aktívne sledujú štyri štádia vášho spánku (bdenie, fáza paradoxného spánku, ľahký spánok, či hlboký spánok), ktoré dôsledne vyhodnocujú a ráno vám poskytnú podrobnú analýzu spánkovej aktivity.

Galaxy Watch Active sú vybavené batériou s dostatočnou kapacitou pre výdrž až po dobu 45 hodín. Môžete si byť teda istí, že vás nenechajú bez dohľadu počas celého dňa. Nabíjanie prebieha vďaka podpore bezdrôtového nabíjania veľmi rýchlo a na každom mieste. Bonusom je možnosť dobíjať hodinky zariadením podporujúcim bezdrôtové zdieľanie energie, napríklad Samsung Galaxy S10.

Hodinky pre aktívny životný štýl si vyžadujú aj potrebné prvky odolnosti voči rôznym druhom poškodení. To zabezpečuje vodotesnosť 5ATM a vojenská certifikácia MIL-STD-810G, ktorá spĺňa najprísnejšie testovacie podmienky, akými je napríklad pád z

Zariadenie
názov / model Samsung watch Active SM-R500NZK
rozmery 40 x 40 x 10,5 mm
hmotnosť 25 g
vodeodolnosť IP 68
Displej
veľkosť 1,1"
typ Amoled
rozlíšenie 360 x 360 px
Batéria
typ / kapacita 230 mAh
Platforma
operačný systém Tizen 4.0
frekvencia procesora 2 x 1,15 GHz
počet jadier procesora 2
Pripojitelnosť
Wi-Fi
BlueTooth 4.2
NFC
GPS
Pamäť
vnútorná pamäť 4 GB
RAM 768 GB
pamäťová karta -

Garmin Smarthodinky Vívomove HR Premium Gold S/M

Platinový O2 SMART Paušál za 52 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Huawei GT2 42mm Hnedé

Platinový O2 SMART Paušál za 50 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac