Sony TV 65" (KD-65X7055)

S novým televízorom Sony KD-65X7055 si môžete vychutnať dokonalú kombináciu obrazu v 4K rozlíšení, strhujúci zvuk, súčasný dizajn a naozaj úzky rámček. Vďaka displeju Triluminos môžete na vašom televízore sledovať živé farby, že na malý moment zabudnete, že nejde o skutočnú realitu. Tento displej dokáže mapovať širokú paletu farieb a spoľahlivo sa tak zamerať na každý odtieň a tieň. Rovnakú kvalitu môžete očakávať aj od zvuku televízora. Technológi ClearAudio+ dokáže automaticky naladiť zvuk pre vašu maximálnu spokojnosť. Pri sledovaní seriálov či filmov tak máte zaručenú jedinečnú atmosféru.

Svoj televízor jednoducho spárujete aj so svojím mobilným zariadením prostredníctvom USB káblu. Potešíte sa aj tlačidlu YouTube na diaľkovom ovládači, ktoré vám určite zjednoduší hľadanie vašej obľúbenej aplikácie. Televízor sa vďaka svojmu elegantnému dizajnu a úzkym rámčekom hodí do každej modernej miestnosti. Uhlopriečka TV je 65".

Pozor: Pri kúpe televízora v zimnom období, neodporúčame hneď po zakúpení TV zapájať do elektriky, pretože môže nastať prasknutie displeja vzhľadom na zmenu teploty

Zariadenie
názov / model Sony KD-65X7055
rozmery 146,3 x 84,5 x 8,0 cm
hmotnosť 20,5 kg
obsah balenia stojan na stôl, diaľkové ovládanie, batéria, napájací kábel, manuál
Displej
veľkosť 65"
typ LCD
rozlíšenie 3840 x 2160 px
Platforma
operačný systém Linux
Pripojitelnosť
Wi-Fi 802.11 b/g/n
BlueTooth -
Ďalšie parametre
HDMI

Zmena fakturačného profilu

Vaše vybrané telefónne číslo patrí pod iný fakturačný profil, pod ktorým ste prihlásený. Celkový bonus na zariadenie sa môže odlišovať.

Bonus na zariadenia

Výška bonusu je vypočítaná ako rozdiel mesačných platieb a bonusov na zariadenia, ktoré máte k dispozícii v rámci jednej faktúry.

Neviete sa rozhodnúť? Zavoláme Vám!

Nechajte nám číslo, zavoláme vám a pomôžeme s výberom.

+421

Kliknutím na tlačidlo "Zavolajte mi" súhlasím so spracovaním vyššie uvedených osobných údajov na marketingové účely a potvrdzujem, že mám viac ako 16 rokov.

Nechajte nám kontakt

+421