Xiaomi Mi Router 4A Global Gigabit Edition

Xiaomi Mi Router 4A je gigabitový router (smerovač) so 4 anténami s vysokým ziskom, dvojpásmovou 2.4 GHz + 5 GHz frekvenciou a prenosovou rýchlosťou až 1167 Mb/s. Nechýba taktiež podpora 128 pripojených zariadení spolu s podporou IPV6. Vysoko kvalitné antény pomáhajú ponúknuť veľký odpor signálu. Všetko to začína dvojpásmovým dizajnom, kde 2,4 GHz má maximálnu silu signálu 5 dBi a 5 GHz až 6 dBi. Takto sa vytvorí silnejšia a spoľahlivejšia sieť Wi-Fi, zatiaľ čo štyri antény s ponúkajú extrémne široký rozsah signálov.

Vstavaná 128 MB RAM, 16-krát väčšia akú má bežný router, zabezpečí dostatočný výkon. Zvyšujúci sa počet pripojených zariadení teda nie je žiadnou prekážkou a ani si nevšimnete na rýchlosti, že ste pripojení viacerí používatelia. Xiaomi Router 4A má pamäť 16 + 128 MB, ktorá umožňuje až 128 zapamätaných zariadení.

Šesťkrát rýchlejší ako tradičné routre, Xiaomi Mi Router 4A podporuje protokoly IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3U, IPv6. Prenosová rýchlosť až 1167 Mb/s. Xiaomi Mi Router 4A je možné veľmi jednoducho konfigurovať cez aplikáciu, nastaviť spomínané obmedzenia, heslá či skontrolovať stav pripojených zariadení v reálnom čase alebo pozrieť zapamätané zariadenie, ktoré je taktiež veľmi jednoduché zablokovať.

Zariadenie
názov / model Xiaomi Mi Router 4A Global Gigabit Edition
obsah balenia Xiaomi Mi Router 4A Global, 1x riadny EU adaptér, manuál
Platforma
počet jadier procesora 2
Pamäť
vnútorná pamäť 128 MB

Zmena fakturačného profilu

Vaše vybrané telefónne číslo patrí pod iný fakturačný profil, pod ktorým ste prihlásený. Celkový bonus na zariadenie sa môže odlišovať.

Bonus na zariadenia

Výška bonusu je vypočítaná ako rozdiel mesačných platieb a bonusov na zariadenia, ktoré máte k dispozícii v rámci jednej faktúry.

Neviete sa rozhodnúť? Zavoláme Vám!

Nechajte nám číslo, zavoláme vám a pomôžeme s výberom.

+421

Kliknutím na tlačidlo "Zavolajte mi" súhlasím so spracovaním vyššie uvedených osobných údajov na marketingové účely a potvrdzujem, že mám viac ako 16 rokov.

Nechajte nám kontakt

+421


Jednorázové Mopovacie handričky pre Mi Vacuum Mop Pro (30ks)

Modrý za 22 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Xiaomi nádržka na vodu k Mi Robot Vacuum Mop Pro

Modrý za 22 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Príslušenstvo ku Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Čierne

Príslušenstvo ku Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro

Modrý za 22 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro Filtre (2 ks)

Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro Filtre (2 ks)

Modrý za 22 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac