Xiaomi Temperature and Humidity Monitor 2

Senzor Xiaomi Mi sleduje teplotu a vlhkosť vzduchu vo vašom dome. 1,5" LED obrazovka neustálu zobrazuje namerané hodnoty. Senzor je vybavený aj funkciou detského režimu. V prípade, že teplota alebo vlhkosť vzduchu prekročí správnu zónu dieťaťa, aplikácia Mi Home vás na to automaticky upozorní a ponúkne vám niekoľko možností na riešenie situácie.

Xiaomi senzor má extrémnu dlhú výdrž batérie a zároveň dostatočne nízku spotrebu energie. Vďaka obrazovke s nízkou spotrebou môže byť batéria CR2032 v pohotovostnom režime, čo vlastne zabezpečuje fungovanie aj bez pripojenia k aplikácii Mi Home. Výdrž batérie sa teda odhaduje až na 1 rok, čím máte zabezpečené dlhé ničím nerušené meranie hodnôt.

Senzor kontroluje správnu teplotu a vlhkosť vzduchu v miestnosti. V senzore je zabudovaný vysoko citlivý a presný digitálny snímač Sensirion s maximálnou odchýlkou meranej teploty o 0,1°C a meranej vlhkosti o 1% RH. Všetky namerané hodnoty máte vždy poruke, v aplikácii Mi Home.

Pre lepšiu kontrolu údajov je na snímači umiestený intuitívny výraz tváre, ktorý sa nachádza v spodnej časti LED obrazovky a umožní vám rýchlo zistiť monitorovaný stav v miestnosti. Zobrazený usmiaty / zamračený smajlík vám pomáha vnímať jemné zmeny teploty a vlhkosti vďaka intuitívnemu milému výrazu.

Zariadenie
rozmery 43 x 43 x 12,5 mm
obsah balenia Xiaomi Mi Temperature and Humidity Monitor 2, 1x samolepka na stenu, 1x návod na použitie
Displej
veľkosť 1,5"
Pripojitelnosť
BlueTooth 4.2

Zmena fakturačného profilu

Vaše vybrané telefónne číslo patrí pod iný fakturačný profil, pod ktorým ste prihlásený. Celkový bonus na zariadenie sa môže odlišovať.

Bonus na zariadenia

Výška bonusu je vypočítaná ako rozdiel mesačných platieb a bonusov na zariadenia, ktoré máte k dispozícii v rámci jednej faktúry.

Neviete sa rozhodnúť? Zavoláme Vám!

Nechajte nám číslo, zavoláme vám a pomôžeme s výberom.

+421

Kliknutím na tlačidlo "Zavolajte mi" súhlasím so spracovaním vyššie uvedených osobných údajov na marketingové účely a potvrdzujem, že mám viac ako 16 rokov.

Nechajte nám kontakt

+421


Jednorázové Mopovacie handričky pre Mi Vacuum Mop Pro (30ks)

Modrý za 22 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Xiaomi nádržka na vodu k Mi Robot Vacuum Mop Pro

Modrý za 22 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Príslušenstvo ku Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Čierne

Príslušenstvo ku Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro

Modrý za 22 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro Filtre (2 ks)

Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro Filtre (2 ks)

Modrý za 22 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac