Herná konzola Xbox One S 1TB + 2 hry

Zahrajte si najširšiu ponuku hier na konzolu, ktorá je o 40% menšia, a to vrátane klasických hier z Xboxu 360. Jej veľkosťou sa ale nenechajte oklamať: Xbox One S je doteraz najdokonalejšia verzia našej konzoly - obsahuje integrovaný napájací zdroj

V hrách, ako napríklad Gears of War 4 alebo Tom Clancy´s Division 2, zažijete jasnejšie a bohatšie farby. Vďaka väčšiemu kontrastnému pomeru medzi svetlými a tmavými plochami prináša technológia vysokého dynamického rozsahu (HDR) do hier skutočnú vizuálnu hĺbku.

Štandard Ultra HD (HD 4K) prináša vďaka štvornásobnému rozlíšeniu video s vysokým jasom a realistickým podaním. Zo služieb Netflix a Amazon Instant Video môžete streamovať obsah v 4K alebo sledovať filmy z diskov Blu-rayTM v rozlíšení Ultra HD - a to všetko vďaka technológii vysokého dynamického rozsahu s ohromujúcou vernosťou obrazu.2

Nastavte konzolu Xbox One S tak, aby zapínala iné zariadenia - napríklad televíziu, audio/video prijímač alebo káblový či satelitný set-top box. Či chcete hrať hru alebo si pozrieť film, budete sa do toho vďaka integrovanej funkcii IR Blaster môcť pustiť rýchlejšie a zabudnúť na diaľkové ovládanie.

Nový bezdrôtový ovládač pre Xbox ponúkne vyšší komfort podporený elegantnejším a ergonomickejším dizajnom a navyše má aj dvojnásobný dosah. Vďaka protišmykovej povrchovej úprave budete vždy mieriť presne. A s technológiou Bluetooth budete môcť hrať svoje obľúbené hry aj na počítačoch, tabletoch a telefónoch s Windows 10.

Obsah balenia

  • Konzola Xbox One S 1TB
  • hra: Tom Clancy´s Division 2
  • hra: Tom Clancy´s Ghost Recon Breakpoint
  • bezdrôtový ovládač
  • 1-mesačné členstvo Xbox LIVE GOLD
  • 1-mesačný prístup do Xbox Game Pass
Zariadenie
názov / model Xbox One S
Pripojitelnosť
BlueTooth
Pamäť
RAM 8 GB
Procesor
typ procesora AMD Jaguar
počet jadier procesora 8
Hard disk - uložisko
kapacita HDD 1 TB

Neviete sa rozhodnúť? Zavoláme Vám!

Nechajte nám číslo, zavoláme vám a pomôžeme s výberom.

+421

Kliknutím na tlačidlo "Zavolajte mi" súhlasím so spracovaním vyššie uvedených osobných údajov na marketingové účely a potvrdzujem, že mám viac ako 16 rokov.

Nechajte nám kontakt

+421


Xiaomi Mi Electric Scooter Essential

Xiaomi Mi Electric Scooter Essential

Diamantový za 62,5 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

PS4 500GB Čierna + 5 Hier

Diamantový za 62 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Biely

Diamantový za 62 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Čierny

Diamantový za 62 € mesačne a 0 € pri prevzatí

Zobraziť viac